Jump to content

Полезни съвети и трикове за WindowsXP и Vista


Препоръчан пост

И какви по-точно са тези възможности?

Ако става въпрос за конфигурациите в boot.ini - стартирай Start -> Run... -> msconfig -> BOOT.INI и си премахни излишните записи.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

И какви по-точно са тези възможности?

Ако става въпрос за конфигурациите в boot.ini - стартирай Start -> Run... -> msconfig -> BOOT.INI и си премахни излишните записи.

За същото става дума, но как да разбера кое да истрия. Ако не е това което трябва после мога ли да го върна пак.

Link to comment
Сподели другаде

Обикновено се стартира конфигурацията, която е първа в списъка (т. е., можеш да изтриеш останалите), но все пак покажи една снимка от msconfig или направо отвори файла boot.ini (обикновено се намира в C:\ ) и покажи неговото съдържание.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте! Имам проблем с изтриването а AVG2013. Като тръгна да я премахвам ми дава някаква грешка и не иска изобщо да започне премахването. Ако някой има идея какво да направя моля да каже! Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...

Здравейте, прочетох цялата тема, искам да кажа, че има страхотни хитринки описани в нея, но така и не можах да открия опцията, която на мен ми трябва. На Уйндоус 7 след като сте кликнали на старт и в мини-менюто, където можете да изберете една от опцийте (shutdown,restart.Log off, и т.н.) искам да премахна опцията за SHUTDOWN, да не е видима, има ли такъв начин !? Благодаря Ви, предварително

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте Dracstera,

ето един начин:

 

post-18983-0-73679600-1379049986_thumb.jpgpost-18983-0-21931500-1379049994_thumb.jpg

кликате два пъти на (Remove and prevent access...........) за да се активира disable

post-18983-0-41850300-1379050015_thumb.jpg

post-18983-0-81019800-1379050109_thumb.jpg

А по същите стъпки но при вече отворил се прозорец можете да върнете опциите:

post-18983-0-30580700-1379050025_thumb.jpg

А ето и вие да си разгледате.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

От къде се променяше начина на изключване на компютъра. Всмисъл като натисна с мишката на Start > shut down computer преди ми се появаваше синьо правоъгълниче с Shut down , restart , stand by . А сега същото подобно но с падащо меню как да го оправя като преди ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...