Прехвърляне към съдържание

Снимка

Ръководство/наръчник за работа с ImgBurn

• Моля, влезте, за да отговорите
380 отговора по тази тема

#46 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 20 September 2008 - 18:34

И все пак да попитам дисковете, които се четат както искаш да се четат, с коя програма са записвани? Може да погледна настройките или да открия евентуалната причина за проблема.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#47 stanilabg

stanilabg

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1375 мнения
  • Живущ в:Пловдив, Кючука
  • Интереси:Акваристика

Публикувано: 20 September 2008 - 18:51

И все пак да попитам дисковете, които се четат както искаш да се четат, с коя програма са записвани? Може да погледна настройките или да открия евентуалната причина за проблема.

С Ashampoo. :bored: :blink:

#48 mama2

mama2

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 15 November 2008 - 16:33

Здр.Парво искам да кажа,че сам савсем боса в тия програми.Изтеглих imgburner.Следвах вашите инструкции.Уж записа,а филма не трагва.Показаха се само папките.Но не ми е ясно едно-какво трябва да напиша на destination.Като незнам каква ми е записвачката-показва ми[ 0.0.0] optiarcDWD RW AD-7540A(E:)Може би там ми е грешката при записването,но като не разбирам.моля помогнете :crosseyes1:

#49 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 15 November 2008 - 16:52

Аз пък от своя страна ще помоля за уточнение кои точно инструкции си следвала и къде точно по време на инструкциите е възникнал момента на объркването?
Не че нещо, но програмата е доста лесна за работа (в основната си част) и смятам инструкциите за достатъчно ясни и подробни. Чак се учудвам, че има нещо неясно/объркано.

#50 mama2

mama2

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 16 November 2008 - 14:17

СЛЕДВАХ ТВОЕТО РАКОВОДСТВО/НАРАЧНИК ЗА РАБОТА С ИМГ.ЗА ЗАПИС НА ФИЛМ НА ДВД.ИНСТАЛИРАХ ПРОГРАМАТА КАКТО ТРЯБВА.НЕЯСНО МИ БЕШЕ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПИША В ГРАФАТА DESTINATION-НА МЕН МИ СЕ ИЗПИСВА В ТАЗИ ГРАФА-[0.0.0] OPTIARS DWD RW AD-7540A (E:) TAKA ЛИ ТРЯБВА ДА МИ ПИШЕ.В КРАИНА СМЕТКА САМ ЗАПИСАЛА ФИЛМА,ПУСНАХ ГО НА ДВД-ТО,НА ЛАПТОПА НЕ ТРАГВА.НО ПАК НЕ ИЗЛИЗАТ СУБТИТРИТЕ.ФИЛМА Е В 2 ЧАСТИ,ОБЩО 4 ФАИЛА-1.СД1 2.СУБТИТРИ 3.СД2 4.СУБТИТРИ.

#51 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 16 November 2008 - 14:43

Не разбирам как така трябва да пишеш нещо в полето Destination. Ако записваш на диск/устройство, а не създаваш image файл, там ще има падащо меню с наличните устройства. От това меню си избираш записващото устройство, в което си сложила диск, на който искаш да запишеш. Не виждам какво сложно има. Ако имаш само едно-единствено устройство, то няма да има нужда да избираш нищо.
Къде не се появяват субтитрите? Какво изписва като не тръгва на лаптопа? Опитай се малко по-подробно да обясниш.

P.S.: и не пиши само с главни букви. Освен, че не е редно, ами не е и нужно. Можем да четем и малки букви.

#52 mama2

mama2

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 17 November 2008 - 14:11

Парво,благодаря за вниманието.Второ отскоро имам комп(имах голямо желание за комп,,а знания малко) и неща,които за теб са прости и лесни,за мен са сложни и трудни.За destination ми стана ясно.
На лаптопа пуснах диска(имам InterVideo WinDWD4),не ми показва нищо.Стои си само на парвата картинка на Inter.....,диска не трагва.Пуснах го на домашното двд,показа ми две папки.Избрах парвата(СД1) на филма,филма трагна,но не ми излизат никакви субтитри.Апри копирането ги "влачих" и тях.Това е.Дано си ме разбрал.Предполагам,че не мога да обясня както трябва.

#53 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 17 November 2008 - 14:55

Имаш ли инсталиран пакет с кодеци на компютъра? Други филми възпроизвеждат ли се нормално?
Не всеки DVD плеър поддържа субтитри от отделен файл, така че по всяка вероятност няма да стане. Алтернативата е да вградиш субтитрите в самия файл с помощта на AVI ReComp.

#54 mama2

mama2

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 17 November 2008 - 15:21

Благодаря за саветите.Мисля,че имам такива кодеци(прочела сам някаде в комп.нещо подобно-кодек).Предполагам че това са кодеци.Да,други филми сам пускала на лаптопа и трагват без проблем.Трябва да инсталирам тази програма,която си ми препорачал.Дано стане(и наи-вече дано успея да се справя :crosseyes1: ).

#55 siankata

siankata

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 17 January 2009 - 11:10

Прочетах внимателно ръководството. Въпроса ми е. Искам от презаписваем DVD с три филма в него да взема два, да ги събера с други три от паметта на компютъра и да ги запиша на DVD-R. Може ли да предложите друга програма различна от Неро, която да го прави?

#56 VIS

VIS

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1370 мнения
  • Живущ в:Сандански
  • Интереси:Много :Р

Публикувано: 17 January 2009 - 17:09

Попаднал си на точната тема и програма :) прочети първия пост и ще можеш да го направиш.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

#57 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 17 January 2009 - 17:15

Не разбрах това какво общо има с ImgBurn.

#58 siankata

siankata

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 17 January 2009 - 21:38

Някъде греша? Използвам - Create image from disc ! Не ми трябва всичко което е на DVD-то, не мога да отделя необходимата имформация, за да я събера с друга от компютъра и направя на нов диск. В поле Source ми показва само информация за CD-то, а не какви файлове има там!

#59 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 17 January 2009 - 21:45

Започвам да си мисля, че си много далеч от истината - т.е. ползваш напълно погрешна програма. Какви видео файлове има въобще на този диск - DVD, AVI,... и какво точно искаш да направиш?

#60 siankata

siankata

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 17 January 2009 - 23:11

Благодаря за вниманието! Не съм в час с терминологията и за това не съм достатъчно ясен. Искам да събера шест филма по 700МВ DVDRip.XviD в един DVD диск. Три от тях са в паметта на компа, а другите са на два различни DVD диска. Опитах да го направя, но не мога да разделя, това което се е получило в image файла.Не ми трябват всичките" папки" от него. В предните ми писания въпроса е същия . Опитвам се да представя въпроса по различен начин.

Забележка: ImgBurn не може да създава image файлове на DVD дискове, защото това изисква декриптиране, а именно това е забранено на автора да разработва и затова е спряна и работата по предишната му програма - DVD Decrypter.
Този пасаж съм го чел???

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители