Прехвърляне към съдържание

Снимка

Желания за ръководства за работа с програми

• Моля, влезте, за да отговорите
391 отговора по тази тема

#361 defender359

defender359

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 19 March 2011 - 07:54

Здравейте прекрасен форум .Аз имам едно предложение мисля ,че е време
да се направи едно ръководство как се рипва Blu-ray към MKV .мерси

#362 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23011 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 20 March 2011 - 15:20

Имаш предвид по принцип за компресиране в MKV или (и) за HD съдържание? Питам, защото обикновено MKV се ползва точно за HD.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#363 Papugai

Papugai

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 75 мнения
  • Живущ в:Люлин
  • Интереси:Всякакви.

Публикувано: 23 March 2011 - 09:03

Имаш предвид по принцип за компресиране в MKV или (и) за HD съдържание? Питам, защото обикновено MKV се ползва точно за HD.

Нали точно MKV е наследника на Блурей, а това, че някои конвертират flv в mkv e друг въпрос.

Ще предложа и ако някой е наясно със Sandboxie да се пусне подобна тема, защото малко хора знаят, какво точно е пясъчник и колко много проблеми може да им спести.Поне за хора като мен, които свалят от много сайтове, които са рискови(според Гугъл) е много полезна, а в новата версия на Аваст също има пясъчник, но проблема там е, че като се инсталира някоя програма в него тя просто изчезва.Ще намалеят и тези, които питат за заразени машини също ако се научат да я ползват.

#364 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23011 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 23 March 2011 - 13:54

Бъркаш се нещо. Blu-ray (Disc) e вид оптичен носител. MKV е контейнер формат. Това са две напълно отделни и независими неща.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#365 Oziboy

Oziboy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 12 мнения

Публикувано: 19 June 2011 - 20:59

Здравейте!
Някой може ли да ми каже как се използва програмата EasyBoot. Гледах тук-там как се използва, но не схванах как точно става. Ще се радвам много, ако добре ми обясните как се работи с нея.

#366 avatar1989

The Avatar

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 152 мнения
  • Живущ в:Лутадел
  • Интереси:Компютърна сигурност

Публикувано: 20 June 2011 - 13:50

Налага ми се да започна работа със програмат Pointer Склад.Обаче се оказа че самата програма няма инсталирани помощни фаилове дори да е регистрирана.Затова сега търся ръководства или туториъл за работа с нея.

#367 Papugai

Papugai

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 75 мнения
  • Живущ в:Люлин
  • Интереси:Всякакви.

Публикувано: 21 June 2011 - 08:51

Имам предвид, че MKV е най-добрият формат за рип на Блурей, а ми е ясно, че са различни неща.Няма как да се сравни диск с контейнер, а под наследник имам предвид, че е нещо, което е направено с цел да е по-добро.

Не мисля, че има хора, които биха пробвали да рипнат Блурей в avi, mp4 или дори и mpg.

#368 GAMENCHE

GAMENCHE

Mr.GAMENCHE

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 63 мнения
  • Живущ в:София-Павликени-Русе-Велико Търново и др.
  • Интереси:Софтуер и Хардуер-Telecomunication.

Публикувано: 21 June 2011 - 13:18

Здравейте ! Бих желал ръководство за Работа с FavBackup ако е възможно :svlove:

#369 Спейси

Спейси

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 18 July 2011 - 23:12

Здравейте!

Много ми е приятно да съм сред вас в този форум. Надявам се да науча полезни неща .

В момента търся ръководство за работа с програмата cool edit pro. Моля, ако имате възможност, дайте ми някои насоки.

Благодаря предварително!

#370 VIS

VIS

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1370 мнения
  • Живущ в:Сандански
  • Интереси:Много :Р

Публикувано: 19 July 2011 - 12:18

Здравей, добре дошла :)
За съжаление слабо се съмнявам да намериш ръководство за тази програма на български език. Но ти не си посочила конкретен език, така че можеш да погледнеш тези резултати от гугъл и би трябвало да намериш доста добра информация на английски - cool edit pro manual - google search
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

#371 Михаил Н.

Михаил Н.

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 17 мнения

Публикувано: 19 July 2011 - 12:58

Здравей ето ти един линк откадето що годе ще предобиеш представа как се работи със програмата.http://www.youtube.com/watch?v=CYILvLkop4o

#372 Deamon

Deamon

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 19 August 2011 - 16:51

най лесния вариянт е да пишеш на sales@pointerbg.com ... и ще ти се изпрати такова в електронен вид!

#373 valiopeshev

valiopeshev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23 мнения
  • Живущ в:Пловдив
  • Интереси:Разностранни

Публикувано: 30 August 2011 - 14:18

Реших да кача един филм във Fenopy.eu. С помощта на BitComet 1.28 се заех да създам торент и когато стигнах до графата "Списък с тракер сървъри и мрежови DHT възли:" оставих написаните там тракери (udp://tracker.publicbt.com:80announce и udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce ), тъй като Fenopy.eu не посочваше свой тракер, както например правят нашите сайтове за торенти. Качих успешно филма и той фигурира в сайта, но за съжаление не може да бъде теглен, защото в bitComet-а ми срещу посочените тракери се изписва постоянно съобщението " UDP Tracker no response. Съшото се изписва и във Fenopy.eu и пише, че няма сийдъри, а аз съм на сийд. Имам чувството, че тия тракери не знаят, че съм ги избрал. Защо става така и как се прави в такъв случай торент? Аз съм начинаещ и ще Ви бъда благодарен ако ми помогнете. Между другото добавих в BitComet-а още един тракер, но и него го сполетя същата съдба. Благодаря предварително!

#374 valyo_93

valyo_93

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 512 мнения

Публикувано: 29 September 2011 - 15:25

здравеите бих искал да мразбера как работи Hirent BootCD като го бутна ми излизат доста менюта за избиране а не знам за какво са.Благодаря ви.

#375 tubleron

tubleron

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 218 мнения
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 26 November 2011 - 20:52

Здравейте,може ли да помоля за ръководство на някаква програма за Бекъп,или линк към такова ръководство.Как да направя диск с който като омажа компютъра като го стартирам да ми връща всичко все едно току що е преинсталиран. Ако може и с картинки стъпка по стъпка

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители