Jump to content

Ръководство: Как се вграждат субтитри във филм


Препоръчан пост

oхх тфа се вгражда 3 часа сигурно и накрая излезе майнякфа грешка за воб суб-а и нз си кво аз дадох ОК и то нещо дозареди и спря.. взлезнах в папката дето е филма,то същност аз тоя новия с вградените субтитри му зададох диеркторията в папката дето е същия филм и суб отделно... са влизам там след като вече нищо не се зарежда и папката дет тряяше да е филма има едни файлове някъде около 7- 8 са

 

audio,1pass.jobs,mux.jobs,subtitles,1pass.stats,demux_audio.jobs,picture(кое

__.bmp

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Тъй като нищо не разбрах :/

Ще те питам, защо искаш да вградиш субтитрите към филма? Какво ще го правиш тоя филм след като се вградят ?

 

П.п. не снимай с камерата на компютъра нищо не си личи... Използвай метода посечен тук -> http://softvisia.com/forums/index.php?s=&a...ost&p=31000

Link to comment
Сподели другаде

еми на двд ще го качвам,ти нещо ми говори за двд ама тфа няя значение,аз с качването ще се справя някак си,просто искам да са вградени,е успях ама няма звук филма!
Link to comment
Сподели другаде

еми на двд ще го качвам,ти нещо ми говори за двд ама тфа няя значение,аз с качването ще се справя някак си,просто искам да са вградени,е успях ама няма звук филма!

Аха....

На компютъра няма звук, защото нямаш кодеци...

Запиши папките(AUDIO_TS и VIDEO_TS) с нерото и трябва да можеш да го гледаш на DVD система със звук

Link to comment
Сподели другаде

да обаче точно в онази тема аз имам едно питане дето не разбирам нищо влез да видиш,вече има снимки,качих и ако ми обясниш за нерото няма да е никак зле...
Link to comment
Сподели другаде

Кое точно не разбираш как става ?

В посочения линк горе е описано всичко точно и ясно как се записва един ДВД диск.

Обяснявай по-подробно кое е ясно, за да не губим времето в разпитване ;)

Link to comment
Сподели другаде

ами виж в др тема какво не ми е ясно,обяснила съм!

 

IVAN мерси за всичко значи тоя филм на който му вградих субтритрите ще пробвам да го кача,ама само него ли или още някой фаил там с него да слагам?и сигурен ли си че после ще има звук,щото на компа няма,ако не си сигурен да не рискувам,щото яко мн дискове изхабих е така напразно.. искам като го запиша двд плеъара да чете филма със суб и звук!

Link to comment
Сподели другаде

ама при мене изобщо няма такива папки.. аз дадох снимка и описах подробно папките които имам...

Нали си конвертирала филма с онази програма, която ти дадох.

След като свърши тая програма(където ти дадох) ще ти направи такива папки ..

Link to comment
Сподели другаде

ти ми даде една програма,но аз казах че е мн трудна за мен и използвах тази която е зададена в темата... онтово казвам че такива папки нямам,описах вече какви са ми папките ;)
Link to comment
Сподели другаде

значи да,използвам програмата зададена в темата... филма стана със субтитрите вградените но няма звук.. ето снимки къде е папката с филма какво имам вътре в папката и какво извън нея,за да ми кажете защо няма звук и кои точно от файловете трябва да изтрия http://i.data.bg/07/10/17/613311_orig.jpg <--- това е цялата папка с всички работи вътре!

http://i.data.bg/07/10/17/613307_orig.jpg <----това е папката с филма и другите файлове!

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...