Jump to content

Ръководство: Как се вграждат субтитри във филм


Препоръчан пост

здравейте. първо искам да ви поздравя за хубавия форум който сте направили. искам да попитам има ли програма за събиране на субтитрите т.е. свалих един филм който е на един диск но не мога да намерия субтитри които да са на 1 диск всички вариянти са на 2 как да ги сабера
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 1 month later...
И едно малко уточнение.Като обединявате субтитри, е добре на втория файл да коригирате тайм кода с 100 милисекунди в минус.Тоест да отнемете 100ms. Със Subtitle Workshop маркирате всички субтитри и с Shift+Ctrl+N нанасяте корекцията.След това ги обединяте.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте!Имам един проблем надявам се да можете да ми помогнете.Изчезна ми възможноста за Preview в AviRecomp.Ето какво се случи.От както си инсталирах играта Хан Аспарух като си включа Preview в AviRecomp се почваше едно зареждане на файлове както като си включвам играта и трябваше да чакам 1-2 мин. докато ми се включи Preview.Изтрих играта но сега не мога да включа Preview.
Link to comment
Сподели другаде

Направи до болка познат номер:

1. Деинсталирай всички кодеци, заедно с AviRecomp

2. Инсталирай си Codec Pack All in 1 6.0.3.0

от който ще имаш инсталирани :

DivX 6.1.1

- XviD Codec 1.1

- DivX, XviD - FFDShow 17.02.2005 Alpha

- MPEG2 2.0.0.0

- Subtitles G400 2.83

- Subtitles DVobSub (Win9x, Win2k and WinXP) 2.23, 2.33

- OGG Vorbis 0.9.9.5

- AC3 1.01a RC5

- Morgan Multimedia Stream Switcher 0.9

3. Инсталирай си AviRecomp

Link to comment
Сподели другаде

Pantockrator благодаря за отговора!Направих всичко както си го написал но нищо не се получи.Сега като си включа Media Player-a се чува само звук и се вижда зелен екран.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
хора дайте някоя др програма за вграждане на суб,с тия тука не се справям!

Я виж това -> http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=1875 ( Прави Avi-то + Субовете, ако има такива в DVD формат, който след това можеш да запишеш, ако имаш DVD записвачка )

Link to comment
Сподели другаде

Я виж това -> http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=1875 ( Прави Avi-то + Субовете, ако има такива в DVD формат, който след това можеш да запишеш, ако имаш DVD записвачка )

 

мерси,обаче като гледам тази програма е за мн неща които явно не схващам :blink: ии просто с нея няма да се справя,нищо не разбирам,иначе мерси мн де.. ама ще пробвам пак с тази тук,дано този път не ми излезе тая грешка нз... :lookaround:

 

еми хора за съжаление пак не стана... вижте каква грешка ми излиза щом "уж"почне да вгражда субтитрите!

k.bmp

Link to comment
Сподели другаде

мерси,обаче като гледам тази програма е за мн неща които явно не схващам :blink: ии просто с нея няма да се справя,нищо не разбирам,иначе мерси мн де.. ама ще пробвам пак с тази тук,дано този път не ми излезе тая грешка нз... :lookaround:

 

еми хора за съжаление пак не стана... вижте каква грешка ми излиза щом "уж"почне да вгражда субтитрите!

В самата тема е описани доста добре и мисля, че ще се справиш с правенето ;)

Виж и по-долните коментари.

А самата грешка е защото нямаш достатъчно свободно място на хард диск, поосвободи малко ;)

Link to comment
Сподели другаде

аа мерси,сега се вграждат и не ми изписва грешка,дано стане.. само не разбрах накрая като влезна в новата папка дет е филма,кое от всичко вътре да изтрия?
Link to comment
Сподели другаде

само не разбрах накрая като влезна в новата папка дет е филма,кое от всичко вътре да изтрия?

Записваш нещата на диск, само ако не си го записала филма с вградена опция на програма.

И след това изтриваш цялата папка, където е филма, който вече трябва да си записала.

Link to comment
Сподели другаде

не схванах :crosseyes1: значи след като филма се запише с субтитрите вътре нали съм му задала папка.. влизам в папката и има няколко файла кой от тях да изтрия.. тфа за диска не го схванах,аз може да не искам да качвам филма на диск,какво значение има диска.. офф нз ама не съм на "ти"с компютрите както вече сте разбрали и за това плс обясни ми подробно ако ти се занимава....
Link to comment
Сподели другаде

Аз си помислих, че искаш да го качваш на диск .. тука аз не съм те разбрал добре.

След като ги вградила субтитрите, нищо не трябва да триеш, това са .vob файлове, пускаш си ги с някой плеър и гледаш :)

 

Или като цяло въпроса ти е друг, искаш друго нещо да направиш ?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...