Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хронологията се намира в папка C:\Documents and Settings\\Application Data\Skype. За жалост идея си нямам как да се разбере кой файл за кой потребител отговаря. Не мисля, че е възможно да се изтрие хронологията само с 1 потребител.
Link to comment
Сподели другаде

Хронологията се намира в папка C:\Documents and Settings\<твоя акаунт>\Application Data\Skype. За жалост идея си нямам как да се разбере кой файл за кой потребител отговаря. Не мисля, че е възможно да се изтрие хронологията само с 1 потребител.

C:\Documents and Settings\<твоя акаунт>\Application Data\Skype\<име на потребителя на скайп>

 

;)

Link to comment
Сподели другаде

Посочих основната папка, защото не се знае колко акаунта има потребителят, а и може друг да е работил със Skype и да има останали папки. :)

От версия 3.0/3.5 не е толкова лесно да изтриеш хронологията са даден човек.

 

 

Влизаш в папката, посочена от колегите и след това в "chatsync", и ако имаш време, разгледай папките и файлове вътре ( файлове вътре ги отваряш с NotePad, не са напълно криптирани )

 

П.п. Кой не ползва търсачката, а ? :P -> http://softvisia.com/forums/index.php?showtopic=3439

Link to comment
Сподели другаде

Хубаво де.. отиваш в опция "Хронология" в скайп, долу пишеш ник-а му и то излиза само неговия ник. ctrl+a, delete. Къв е проблема?

Да но го изтриваш само от там. Пробвай да го изтриеш и после като почнете да си пишете и си е има цялата хронология като текст!

Link to comment
Сподели другаде

Поне до версия 3.2 това не трие съобщенията от хронологията. За 3.5 не знам, защото ми се сбъгяса веднага и се върнах на 3.2. Ако искаш, изтрий ги и после избери View Chat History/Покажи хронологията на чата за дадения потребител.
Link to comment
Сподели другаде

Да но го изтриваш само от там. Пробвай да го изтриеш и после като почнете да си пишете и си е има цялата хронология като текст!

Гледам, че пост-а ти беше коренно различен!?

Както и да е.. защо не пробваш да рестартираш скайп или изчакаш, пък като цъкнеш на "Хронология на чата" на този потребител, дали ти излиза целия чат?

Link to comment
Сподели другаде

Извинявай - наистина беше друг, защото отначало неразбрах за коя опция говориш, но после се сетих и затова го промених. Ще пробвам това с рестартирането :lookaround:
Link to comment
Сподели другаде

Да ти кажа след като изтрих записа от полето ХРОНОЛОГИЯ и рестартирах Скайп-а нищо не се получи - целият разгово си беше там ?!?!

Ех, никой не чете мненията ми. :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Поне до версия 3.2 това не трие съобщенията от хронологията. За 3.5 не знам, защото ми се сбъгяса веднага и се върнах на 3.2. Ако искаш, изтрий ги и после избери View Chat History/Покажи хронологията на чата за дадения потребител.

Ами немога да те разбера?!? Искаш да изтрия цялата хронология и какво ?!?!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...