Jump to content

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп


Препоръчан пост

Наистина не знам как да създам нов акаунт - но паролата я смених. Преди малко един приятел, който също е хакер каза че е оправил нещата - възможно ли е това според вас. Много ви благодаря за отговорите :peace:

 

не го знам нито колко е хакер, нито колко ти е приятел, но аз бих се замислил как така изведнъж "е оправил нещата" тоя пич... каза ти го чак, след като ти му каза, че си си сменил/а паролата, нали? този твой "приятел" имал ли е достъп до компютъра ти, защото има едни нещица, наречени keyloggers, които, веднъж сложени на компютър, следят всяко клавиатурно действие и пращат резултатите (включително паролите ти) на определен и-мейл, примерно - на и-мейла на френдът ти...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 727
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Между другото слагай "хакер" в кавички, че се получава малко смешно. Я ти ми пиши по скайп както ти казах, за да оправим нещата БЕЗ да ми даваш пароли и т.н. и без да съм хакер де :)
Link to comment
Сподели другаде

аз да отговоря- извинявайте за думата "Хакер" - наистина.И не - паролата я смених след като ми каза че е оправил нещата. А сега след като ви прочетох - я смених още веднъж. Ама май няма голяма полза.Как да разбра ако пак влезе- защото сега си поднових наново списъка с абонати- пак ли ще изчезне. Вече взех да се плаша...
Link to comment
Сподели другаде

аз да отговоря- извинявайте за думата "Хакер" - наистина.И не - паролата я смених след като ми каза че е оправил нещата. А сега след като ви прочетох - я смених още веднъж. Ама май няма голяма полза.Как да разбра ако пак влезе- защото сега си поднових наново списъка с абонати- пак ли ще изчезне. Вече взех да се плаша...

 

ами най-сигурният начин е да не му казваш новата си парола и, ако не е сложил keylogger, няма страшно. не ми каза имал ли е достъп до компютъра ти и/или скоро ползвала ли си скайп регистрацията си на машина, до която е имал достъп и той?

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да преинсталираш новата версия на Скайп от днес на компютъра си: Skype 3.5.0.239@SoftVisia. Може преди да я инсталираш, да премахнеш старата с Add/ Remove в Control Panel. Пиши, ако има проблем след това. :)
Link to comment
Сподели другаде

аз да отговоря- извинявайте за думата "Хакер" - наистина.И не - паролата я смених след като ми каза че е оправил нещата. А сега след като ви прочетох - я смених още веднъж. Ама май няма голяма полза.Как да разбра ако пак влезе- защото сега си поднових наново списъка с абонати- пак ли ще изчезне. Вече взех да се плаша...

Сигурно копие на абонатите -> Tools -> Advanced -> Backup Contacts to file...

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте

Извинете за спама, ама искам да попитам някои знае ли каде се пази хронологията на чата на скайпа или по точно каде на HDD се намира ?

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Моя въпрос ->

Техния отговор ->

 

Забележка: Настройките, в Skype след изтриването и въстановяването на файловете, ще бъдат върнати както са си по настройки.

 

П.п. При проблем за някой, ще преведа отговора им ;)

Не мислиш рационално, защо не забиеш съпорта на Skype?

Просто им върни отговор, че не е възможно 10 млн абоната да знаят как по толкова сложен начин да си оправят проблем като този. Просто те да се постараят и да оправят бъгa. В смисъл, пишеш го леко хапливо, но човечно и... така. Лично аз, ако знаех по-добре английски бих им писал.

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля, че на поддръжката на Skype им дреме. Колко проблеми са докладвани във форума им и никакъв резултат. Skype развива и подобрява това, което носи печалба. Това, което не е доходно, дори и да е масово, се пренебрегва.
Link to comment
Сподели другаде

Не мислиш рационално, защо не забиеш съпорта на Skype?

Преди има писах за бъгове, ама много ги и оправят, както каза Венци.

И затова от година сигурно нищо не им пращам ....

Link to comment
Сподели другаде

Дам, прав е, и аз и пращах толкова предложения ( е така де 2, ама бяха добри) и казаха, че ще ги има в по-нови версии, а аз и ги предложих още като беше, 1.хх. Вече е 3.хх и нищо не са направили. Все пак моите предложения бяха за удобство на потребители, а не за печелене на пари, нормално да не го направят :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...