Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2011


IVAN

Препоръчан пост

Според мен Тошко Алексиев не трябва да играе в утрешния мач.Днес направи изключително слабо представяне.Той е една от слабите брънки в отбора.Както каза и коментаторът,проблемите на нашите дойдоха след двата му грешни сервиза (не,че е виновен само той,но определено мисля,че не е на нивото на останалите).Младите момчета,които играят от съвсем скоро в отбора са много по-стабилни дори и психически от Алексиев.За мен той няма място в този отбор.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 482
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Според мен Тошко Алексиев не трябва да играе в утрешния мач.Днес направи изключително слабо представяне.Той е една от слабите брънки в отбора.Както каза и коментаторът,проблемите на нашите дойдоха след двата му грешни сервиза (не,че е виновен само той,но определено мисля,че не е на нивото на останалите).Младите момчета,които играят от съвсем скоро в отбора са много по-стабилни дори и психически от Алексиев.За мен той няма място в този отбор.

И аз, та и още много други сме на това мнение, но кой ли ни слуша. Тоя дебелак общо взето няма никакъв положителен принос в отбора, а продължава да се бута титуляр. И кофтито е, че Теди Салпаров е контузен, а Иванов е на светлинни години от него. Макар да смятам, че утре ще е 0:3 се надявам поне да не е с такава голяма разлика в отделните геймове.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам,аз все пак съм положително настроен за утрешния мач .Мисля,че ще е с много пот,но ще измъкнем победа.Радо Стойчев изглежда безкомпромисен,надежден и сериозен човек,смятам,че ще успее да успокои отбора.Все пак да не забравяме,че не веднъж сме били Русия с по 3:0,3:1 и то в пълния им състав.Стискам палци на нашите и им пожелавам успех пък каквото стане.
Link to comment
Сподели другаде

И аз много се надявам поляците да продължат като 2ри от групата... А иначе с/у Русия вярвам, че утре ще отмъкнем гейм, а в България защо не и два а ако Бог е с нас и цял мач :D Зависи от германците, дано Япония им вземат някой друг гейм, понеже ние много глупаво допуснахме да ни вземат и ще е много тъжно ако накрая ни бият заради разлика в геймовете :( Стискаме палци в Германия да ги надерем, защото хич не ни е сигурна работата :bat:

А от C група има кой да ни се опре? Ние и от D ако бием Корея много добре биха се развили нещата, ако продължим де! :D

Link to comment
Сподели другаде

И аз много се надявам поляците да продължат като 2ри от групата... А иначе с/у Русия вярвам, че утре ще отмъкнем гейм, а в България защо не и два а ако Бог е с нас и цял мач :D Зависи от германците, дано Япония им вземат някой друг гейм, понеже ние много глупаво допуснахме да ни вземат и ще е много тъжно ако накрая ни бият заради разлика в геймовете :( Стискаме палци в Германия да ги надерем, защото хич не ни е сигурна работата :bat:

А от C група има кой да ни се опре? Ние и от D ако бием Корея много добре биха се развили нещата, ако продължим де! :D

Да не правим толкова дългосрочни планове, тези неща да ги оставим на треньорът на националният ни отбор, тъй като съм на мнението че за него е важен крайния резултат от първенството и цялостното развитие на отборът, а не толкова моментното.

Link to comment
Сподели другаде

С риск да съм досаден-докато Алексиев е титуляр,хаир няма да видим.4 докосвания на топката,4 точки за руснаците и то

в началото на срещата:2 сервиса в мрежата,безобразно посрещане и грешна позиция на блок.Плюс слабата игра на Матей

заради контузията и нещата са ясни.

Link to comment
Сподели другаде

Такам тъй като това ми е първия коментар.. първо да поздравя ВанчУ за хубавата тема... браво, Ване, идеална е .. а за мача днеска а и като цяло представянето ни тая година в Световната лига е ужасно ... според мен беше грешка да уволнят Пранди.. но да пожелаем успех на Радо Стойчев дано с течение на времето да подобри нещата в отбора.. . :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Такам тъй като това ми е първия коментар.. първо да поздравя ВанчУ за хубавата тема... браво, Ване, идеална е .. а за мача днеска а и като цяло представянето ни тая година в Световната лига е ужасно ... според мен беше грешка да уволнят Пранди.. но да пожелаем успех на Радо Стойчев дано с течение на времето да подобри нещата в отбора.. . :bgflag:

Аз пък смятам, че Пранди правилно го махнаха - при него нямаше такъв хъс и не бяхме така агресивни на сервис и блокада. Това не значи, че при Стойчев ще сме по-добре, но и аз се надявам да изгради отбор. Относно днешния мач - ами бях почти прав, наистина не беше така голяма разликата, но беше отново побой. Няма да коментирам трагичната игра, затова ще изчакам мачовете с Германия. Успех на нашите!

Link to comment
Сподели другаде

За съжаление не и третия, но все пак точка ще вземат най-малко. Дано и утре се справят по същия начин :)

А за нашите днес, направиха много добър 2ри гейм, харесаха ми. Дано само всичко е наред с Владо и в Германия да им оберем точките :Р

Link to comment
Сподели другаде

3:2 ли свършват Германия и Япония :?

Да.. след като са заводили 2:0.

Обнових темата с наличните резултати до момента, от тази седмица останаха още четири мача.

 

П.п. Тъй като всичко въвеждам ръчно и има възможност за грешки, ако намерете такива, докладвайте за такава, за да я оправя ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...