Jump to content

Носите ли на пиене?


danina

Препоръчан пост

Здравейте!

Ровейки се днес из нета, попаднах на това. Предвижвайте се с помоща на мишката и се стремете да не падате, колкото е възможно по- дълго.

 

Ето тук

 

Тази забавна игричка на всичко отгоре ще се окаже и вярна. Аз издържах само 4 метра без да падна.

Знам си, че алкохолът не ми понася, ама чак пък толкоз.

Споделете и вие резултатите си.

Link to comment
Сподели другаде

Ехаааа,цели 33м. Защо ли е в действителност не мога да нося на алкохол.След една водка и вече съм :crosseyes1: :crazy1:

Една водка? Аз водка не съм близвал през живота си. Досега през почти 21-те си години съм пил само и единствено вино и бира. И то рядко. Аз от една бира и вече ми се позамайва главата, та камо ли от водка.

Link to comment
Сподели другаде

Една водка? Аз водка не съм близвал през живота си. Досега през почти 21-те си години съм пил само и единствено вино и бира. И то рядко. Аз от една бира и вече ми се позамайва главата, та камо ли от водка.

 

 

Е чак толкова... :blush: . Аз пия само водка и само една марка.Но ми се случва доста рядко, не си падам много по алкохола. :-8

Link to comment
Сподели другаде

Wow, стигнах минах цели 66 метра от първия път. Човек да не повярва. Това май съм го играла и преди:)

gala, под една водка разбираш нормална една бутилка от 700 или от 1000 мл.:)?

Link to comment
Сподели другаде

Имаш завидно чувство за хумор. Под една водка разбирам "100мл." :beer:

Еее а пък аз в първия момент си помислих, че става за бутилка :haha:

П.с. тъй де разбрах, че става за 100 мл...ама да става весело... :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...