Jump to content

Препоръчан пост

Ползвал съм KIS и не само MBAM се е изявявала с единични подобни констатации. Tanganika e като влюбен в Comodo - нека допроверя безплатната тройна легенда от Австралия и после с него ще мислим как да ги съпоставим и да доуточним кои са по-добри. Твърди се, че превъзхождат с разлика доста платени продукти - нека проверим дали е вярно.Някои залагат на мощна безплатна реклама чрез свои продукти... Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ползвал съм KIS и не само MBAM се е изявявала с единични подобни констатации.

А,аз защо не съм се заразявал досега? Или не посещавам опасни места?

 

Този сайт отваряте ли го? Аз не :giggle:

post-5346-1250540944_thumb.jpg

post-5346-1250541191_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Разбира се,че е така.Ако обаче инсталираш каквото ти попадне,ако наблъскаш всичките тези дивотии които е наблъскал този човек,как да се вярва че е на ти с ОС и прочие програмиране,както се изразяваш :crosseyes1: Случайно да забелязваш типичните за Комодо тулбарчета :giggle:

Тази гадина се засича от Касперски как така,е пуснат вътре на машината му.Този въпрос зададе ли си?

Странно как ТИ решаваш,как плюеш и даваш компетентни класифицирания. Скучно ли ти е?

Мдаа а преди време обвинявахте Комодо за инфектираната ОС принадлежаща на колега на mihnev. Сега друга песен пееш,потребителя бил виновен или може би ползвателя е виновен само когато ползва Касперски ?

Link to comment
Сподели другаде

Мдаа а преди време обвинявахте Комодо за инфектираната ОС принадлежаща на колега на mihnev.

То така си и беше, черното с бяло няма как да объркаш,инфекцията си беше на лице причината беше самия Comodo

Сега Comodo Firewall е определена като шпионска и нежелана програма,това как ще го коментираш,май излязох прав тогава?

Link to comment
Сподели другаде

Мдаа а преди време обвинявахте Комодо за инфектираната ОС принадлежаща на колега на mihnev. Сега друга песен пееш,потребителя бил виновен или може би ползвателя е виновен само когато ползва Касперски ?

 

Каква песен пея? Ти изобщо усещаш ли се какво пишеш? Копираш мненият от тук и там,и после ги ползваш единствено да хулиш и величаеш

Link to comment
Сподели другаде

То така си и беше, черното с бяло няма как да объркаш,инфекцията си беше на лице причината беше самия Comodo

Сега Comodo Firewall е определена като шпионска и нежелана програма,това как ще го коментираш,май излязох прав тогава?

А въпросния ти колега дали е знаел какво прави изобщо или allow до второ пришествие и после проблема е в защитата.

 

Да знаеш от Комодо ама мнооого се интересуват какво имаш на компютъра си :haha: :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

А въпросния ти колега дали е знаел какво прави изобщо или allow до второ пришествие и после проблема е в защитата.

Да знаеш от Комодо ама мнооого се интересуват какво имаш на компютъра си :haha: :haha: :haha:

Май не схвана поста ми,остави!

Link to comment
Сподели другаде

А въпросния ти колега дали е знаел какво прави изобщо или allow до второ пришествие и после проблема е в защитата.

 

Като му гледам лога е инсталирал всичко тотално без да помисли. Направи си сам извода.

 

Пробвах да kill-на KIS 8.0.0.506 с помоща на SysProt.Драйвера на Касперски klif.sys го ликвидирах след това опитах да прекратя и програмата но не успях,ОС зацикли рестартирах и можех да се добера само до safe mode.От където с KAV Remover деинсталирах Касперски колкото можах защото му бях сложил парола.Последва опит да се добера до нета но не ми било писано това което беше останало от Касперски блокираше достъп до нета (все още охраняваше ОС),което ме кара да мисля че дори да бъде спрян от зловреден код информация в нета няма да излезе.Последва повторно инсталиране и деинсталиране за да си дойде всичко на място.Аваст,Авира,Outpost Firewall Free,Online Armor съм ги ликвидирал/спирал/прекратявал без затруднения със SysProt,но не и KIS 8.0.0.506 въпреки че на първите четири не съм им пипал драйверите директно „убивах” процесите все едно пускам Winamp.

Работния и домашния компютър сега са охранявани от KIS 8.0.0.506

 

:giggle:

Link to comment
Сподели другаде

То така си и беше, черното с бяло няма как да объркаш,инфекцията си беше на лице причината беше самия Comodo

Сега Comodo Firewall е определена като шпионска и нежелана програма,това как ще го коментираш,май излязох прав тогава?

Да не вземе нещо подобно да се окаже и за безплатните програми на PC Tools ! Тъкмо съм си намерил особено интересна занимавка и още нищо не съм установил за съмнително по подобни шпиономански съображения...

Link to comment
Сподели другаде

Като му гледам лога е инсталирал всичко тотално без да помисли. Направи си сам извода.

 

 

 

:giggle:

Нямам предвид логфайла на този потребител,бъркаш се.

 

Интересно защо КИС 2010 поставя SysProt в доверените приложения при условие че след като му позволи да си инсталира драйвера може да има лоши последствия за неговия драйвер.

http://i31.tinypic.com/2exlbi8.jpg

 

А GMER го затваря и поставя в зоната със високи ограничения

http://i25.tinypic.com/10roa4w.jpg

Link to comment
Сподели другаде

А SysProt има ли цифров подпис? Кой трябва да го проверява - аз или платената програма? За какъв дявол ми е да купувам неадекватна програма - която и ще да е тя? Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

Да не вземе нещо подобно да се окаже и за безплатните програми на PC Tools ! Тъкмо съм си намерил особено интересна занимавка и още нищо не съм установил за съмнително по подобни шпиономански съображения...

Извинявай и ти беше свидетел тогава,даже ти довърши почистването с a-squared Free ,и то тогава тя беше на ниво,без толкова много FP както сега.

За PC Tools ,писах в съответната тема,за какво става въпрос подробно.

Link to comment
Сподели другаде

Всичко се променя във времето и отново ще проверявам. Инсталационният файл на Comodo IS Free пак е отстранен от компютъра ми - защото при отваряне на папката му, примерно с IE 8 , възниква скрит процес за няколко минути. Усеща се осезаемо по отнети системни ресурси. Тези ми впечатления са от миналата седмица - изтеглих го на компютъра с Avast 4.8 Pro . Намаше реакция на защитните програми. Comodo IS Free съм го инсталирал на този компютър и уж съм изчистил папки, регистри, ама май нещо е останало налице. Поздрави
Link to comment
Сподели другаде

А,аз защо не съм се заразявал досега? Или не посещавам опасни места?

 

Този сайт отваряте ли го? Аз не :giggle:

 

Аз го отварям и сега какво трябваше да стане ?

Ти обичаш да те ограничава някакъв софтуер ли,той да взема решенията къде да влизаш и къде не ?

 

http://i28.tinypic.com/fxqgit.jpg

 

Китайския ми е малко слаб но по-добре от нищо :kendo:

Link to comment
Сподели другаде

Аз го отварям и сега какво трябваше да стане ?

Ти обичаш да те ограничава някакъв софтуер ли,той да взема решенията къде да влизаш и къде не ?

Китайския ми е малко слаб но по-добре от нищо :kendo:

1.Сайта не е този, който си посочил,ето го

http://zyne4ka.com/

2.Не разграничаваш видовете съобщения от Kaspersky ,т.е. не коментирай програма с която не си запознат.

3.Nikssi искаше да ти покаже,че всичко може да се манипулира и блокира,като ти предостави пример с шот от блокиране на сайт от Kaspersky, който всъщност вече не се хоства:

Bad Request (Invalid Hostname)

4.Придържай се към заглавието на темата,спамерче и престани да копираш информация и мнения! :punish:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...