Jump to content

Препоръчан пост

Дали може с един и същи промоционален ключ да се активират програми на различни компютри ?

Инсталирах Дефанса...При мен с двата си процеса, заема около 13.7 МВ, което според не е малко...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 1.1k
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Инсталирах Дефанса...При мен с двата си процеса, заема около 13.7 МВ, което според не е малко...

Единствено Sandboxie заема по-малко RAM памет от DefenseWall.Коя друга защитна програма заема по-малко от 13.7 МВ ?

Link to comment
Сподели другаде

При мене са 4,5 Mb. Аз бия :P

Кой е вторият поцес? Аз виждам, като подписан, само DefenseWall.exe и никой друг.

Изобщо, при колосалните количества RAM, с които работят повечето съвременни компютри, направо е смехотворно да се каже, че точно тази програма е голям консуматор. Разходите й са нищожни, съпоставени с нейната ефективност.

Link to comment
Сподели другаде

Странно, при мен е около 5-7MB. Нали не говорим за Mem Usage от Task Manager или...?

Интересно, но тази сутрин заема по-малко- около 7.7 МВ. Предполагам обаче, че през деня, в течение на времето ще се качи....Между другото, усеща се и едно съвсем леко затежняване на системата....

 

http://prikachi.com/files/1213920B.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Аз затежаване на системата не усещам, не и някакво реално забележимо, а съм със стар компютър. DefenseWall е перце в сравнение с PC Tools Firewall Plus, Online Armor, Outpost Firewall и др.

Който иска защита тип DefenseWall за без пари, която да е дори по-лека, може да се насочи към GeSWall Freeware Edition. Разбира се настройките там са съвсем друга бира.

 

Гледането на съответната колона в Task Manager не е особено показателна. По-добре си извади колона VM Size и гледай нея.

 

Колкото до промоцията - не знам. Предполагам, че няма да стане, защото самата инсталация в промоцията е различна от стандартната, така че може би няма да стане, но това е продположение.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Колкото до промоцията - не знам. Предполагам, че няма да стане, защото самата инсталация в промоцията е различна от стандартната, така че може би няма да стане, но това е продположение.

 

Прихвана лиценза :thumbsup: Само дето винаги при рестарт излиза прозореца за тестване и като му дам ОК си е наред.Страхотен стогодишен триал :giggle:

С кои защитни стени се понася,защото повечето са с HIPS? Добавих ZA 9.0.136.000 и NOD 32 4.0.467.0

 

post-5346-12606588491681_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Ако не се лъжа, се разбира добре с повечето стени, нищо че са с HIPS.

Иначе обаче ми се струва, че малко прекаляваш в защитата, но ти си преценяваш. :)

Link to comment
Сподели другаде

Ако не се лъжа, се разбира добре с повечето стени, нищо че са с HIPS.

Иначе обаче ми се струва, че малко прекаляваш в защитата, но ти си преценяваш. :)

 

Преди всичко поздравления Гарване за чудесният превод :thumbsup:

Имаш впредвид добавянето на антивирус или виртуализацията :) Необходими са ми и двете.

Пробвах да ги комбинирам с KAV WKS 6.0.4.1212 но нещо зацикли стартирането на машината. Май се сбиха двете програми :yes: затова сложих NOD 32 и без това присъствието му ще е само да не ме дразнят съобщенията от Центъра за защита за липса на антивирус.Програмата е доста интересна и ще съм ти благодарен ако дадеш някой жокер за настройки. Например искам отново да пробвам КАВ но не видях къде се добавят приложенията като доверени.

Link to comment
Сподели другаде

затова сложих NOD 32 и без това присъствието му ще е само да не ме дразнят съобщенията от Центъра за защита за липса на антивирус.

 

Ето решение за проблема ти :hesthebest:

 

http://i47.tinypic.com/kd9yqh.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Мерси,че ме светна :giggle: но предпочитам друго. Изгледах ти филмчето http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=8931&view=findpost&p=87678 и да ти кажа съм удивен,че не си наясно с доста неща.Всяка стена поставена в интерактивен режим ще те пита при опит за връзка,Outpost и KAV WKS директно ще блокират изхода в интернет за програми които не са им създадени правила.Така че ще черпиш поголовно всички :giggle: Ето например с KIS 2009 как съм се справил

 

 

post-5346-12607131283822_thumb.jpg

 

Всички приложения,които са в недоверената зона,иначе казано с някакви ограничения просто нямат права за стартиране пък да не говорим за връзка с интернет. Торент клиента ми си е зелен не е и жълт дори :)

 

post-5346-12607133152735_thumb.jpg

 

И от снимката се вижда,че съм и в стелт

 

post-5346-12607137046389_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Хайде сега, получавате мисия - да ми обясните защо държите да сте със stealth-нати портове, вместо просто затворени. Да видим дали ще можете да дадете един аргументиран отговор.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...