Jump to content

Забиване на компютъра през известно време


Препоръчан пост

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Свали си мемтест 86+от тук,,запиши го на дискета,влез в биоса,задай за първо бутващо устройство флопито,ръчни дискетата в него,рестартирай компютъра и остави да извърти 4-5 сета.
Link to comment
Сподели другаде

моля за помощ ,че машината е нова.

Go to the top of the page

 

 

+

 

Щом е нова машината защо не я занесеш в сервиза,предполагам е в гаранция. Забиването може да се дължи както на софтуерен,така и на хардуерен проблем. Ще се изпишат страници със съвети и препоръки и накрая да не можем да ти помогнем...

Link to comment
Сподели другаде

Частите са взети от Жар те ме питаха дали те да ми го сглобят аз отказах ако го откарам дали ще ми вземат пари?

За тези дни вместо да губиш време,трябваше да преинсталираш уина и на чиста инсталация да тестваш всеки един компонент.Нищо чудно нещо да се е омазало,въпреки,че уина е наскоро инсталиран...предполагам.Имал съм подобен проблем.Та по въпроса,При форматирането и инсталирането на уина,ако има проблем с рама на 90 % съм сигурен,че ще се види.Но както и да е.След като нямаш възможност с мемтест 86+ да тестваш,тествай с мемтест 3.8.Ще си проличи ако има проблем.Пускаш all unused ram.Теста няма да се стартира и ще ти покаже на прозорчето колко копия на теста да пуснеш.Примерно 2 копия по 1400 мб,но чети какво ти пише на прозорчето на програмата.Оставяш го да тества поне до 2000% за да си сигурен,че не е това проблема.Ако няма грешки след това тестваш с prime 95.Оставяш го поне 4-5 часа.Ако и там всичко е ок подкарваш видео картата.Пускаш ати тоолс да тества за артефакти.Оставяш го поне 30 минути.Furmark... с него бъди по-внимателен.Ако го пускаш не го оставяй без наблюдение,защото нагрява видео картата доста и може да я повреди.Пускаш перката на видеото на 90 % да върти,че да не останеш без видео.Това е общо взето от мен.Дано не е хардуеърен проблема,че знам какво занимаване е.Успех

Link to comment
Сподели другаде

Защо като задам на МемТест 4096 неиска да тръгне?

???Пускаш мемтест 3.8.Пишеш в прозореца 1400.Стартираш го.Пускаш още едно копие на мемтест .И в него пишеш 1400.Стартираш и него.Преди това спираш всички програми,браузъри,торенти,скайп.Ще тества доста часове докато стигне 2000%,затова ти препоръчвам вечерта да го пуснеш.Надявам се да си ме разбрал.Ако си клоквал системата махни клока преди това.

Link to comment
Сподели другаде

Частите са взети от Жар те ме питаха дали те да ми го сглобят аз отказах ако го откарам дали ще ми вземат пари?

 

Aми направил си грешка и е трябвало да ти направят сглобката и да я тестват- така нямаше да имаш тия проблеми.

Частите са в гаранция за определен период от време. Закарай го на сервиз да установат проблема да го тестват и след,като го намерят занеси деф.част от там където е закупена дано и признаят гаранцията...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...