Jump to content

Препоръчан пост

Сега като се замисля преди като стартираше компютъра даваше подобни надписи. След "Успешната" инсталация на две ОС на двата му дяла / не искам да си спомням колко информация загубих/ вече не ги дава а директно иска избор на ОС. Тя едната я няма но той си я иска. Явно имам грешка в системата.
Link to comment
Сподели другаде

Инсталацията на 2 операционни системи няма как да окаже влияние на стъпката за POST инициализация, за която ти говоря. Накратко: изключи компютъра, включи го и веднага започни да натискаш F2 постоянно. В един момент трябва да се озовеш в екрана на BIOS. Там извърши описаните вече настройки. Ако искаш да излезеш, без да запазваш промените, можеш да го направиш с Esc и Enter.
Link to comment
Сподели другаде

Е влязох. Направих Legacy USB Support - Disabled и излязох. Джойстика пак не се разпознаваше. И пак влязох и нали съм много "умничка" видях и 2.0 USB Support и реших и него да го направя на Disabled. Е да ама след това не ми разпознаваше вече флашката. Отново влязох и върнах всичко на Enabled. Но пак не ми познава флашката. А сега?
Link to comment
Сподели другаде

И до ден днешен не мога да разбера защо българина обожава да "изпреварва" - да върши неща, които не са споменати за извършване. Надали ще доживея да разбера отговора на тази мистерия.

И все пак активирането на USB контролера е трябвало да оправи нещата. В Device Manager имаш ли Universal Serial Bus controller и ако да, имаш ли обекти вътре? Само флашката ли не работи сега или никакви USB устройства?

Освен това е време да се обърнеш към персоната, която ти е инсталирала Windows и да я попиташ какъв точно Windows ти е инстлирала въпросната личност.

Link to comment
Сподели другаде

Мисля че ми отдели достатъчно време, за което ти благодаря. Мисля че и те ядосах /с право/, за което съжалявам. Проблема е само във флашката, но в понеделник ще я пробвам на друг компютър- може да се е прецакала. На джойстика му слагам пепел. А на теб най-искрено ти желая приятна вечер и всичко хубаво.Още веднъж БЛАГОДАРЯ.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...