Jump to content

Съвет за покупка.


Препоръчан пост

Ето три възможни онлайн магазини:

Ozone.bg

Orderbg.com

GoGo.net

Не съм пазарувал от тях (или от други магазини) обаче, така че не мога да кажа колко надеждни са.

Алтернатива на такива магазини е eBay (може би немския, защото ще е по-наблизо заради доставката), където също трябва да се продават нови плеъри.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за информацията. Два от тези магазина ги бях намерил, но третия не. Намерих и още някакви БГ сайтове, където предлагат този продукт. Прави ми впечатление, че цената е доста висока :(. В повечето сайтове е 250-265 лв само в единия, от посочените от теб сайтове, е 235. В американския сайт струва 100$. Не очаквах да има разлика в цената от 100 лв. Тия дни ще взема окончателно решение и другата година ще се похваля :).
Link to comment
Сподели другаде

Ето го и последното ми решение: SONY NWZ-S638F. Доста сайтове прерових, доста сравнения направих между цени и характеристики, много мнения прочетох (специални благодарности на Night_Raven) и стигнах до извода, че 8 ГБ са напълно достатъчни за музика, снимки и клипове. Не ми трябват разни системи за шумоподтискане, блутуут и други такива, защото моделите са с 100 лева по-скъпи. Моделите с памет 16 ГБ са също с 100 лева по-скъпи. От всички сайтове, които предлагат модела за спрях на ТОЗИ, защото цената е по-евтина от други места, а единственият сайт, в който този модел е с 30 лева по-евтин, се оказа, че не е коректен (прочетох мнения на хора пазарували от него). Ще обходя и магазините и ако не го намеря на по-ниска цена ще си го поръчам от сайта. Не знам какво има в кутията, защото в сайта доставчик не пише, но не ми се вярва да си присвоят нещо от комплекта и после да го продават като отделен аксесоар :).
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...