Jump to content

проблем със звуковата карта


Препоръчан пост

Чудесно. А опита ли да преинсталираш драйверите както е описано в тази тема?

 

Night_Raven, благодаря ти за отзивчивостта,но не се налага преинсталация на драйвери ,защото нещата се оправиха. И аз не знам как. Сетих се, че преди два дни правих ъпдейт на Real Player и си помислих,че може да има някаква връзка с проблема,защото при ъпдейта се инсталираха и някакви кодеци към инсталираните преди това DivX кодеци. Реших да деинсталирам player-a и DivX кодеците снощи и изключих компютъра. Тази вечер пускам компютъра и виждам,че всичко си е наред. Не го свързвам с иключването на компютъра,защото вчера след като забелязах проблема два пъти правих рестарт по други причини. Според тебе възможно ли е ъпдейта да омаже нещата?

Link to comment
Сподели другаде

Невъзможни неща няма, но не би трябвало обновяване на програма да причинява такива проблеми. Говоря по принцип разбира се. Ако създателите на дадена програма са кретени/идиоти, могат да съсипят доста неща, без да го съзнават.
Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven, благодаря ти за отзивчивостта,но не се налага преинсталация на драйвери ,защото нещата се оправиха. И аз не знам как. Сетих се, че преди два дни правих ъпдейт на Real Player и си помислих,че може да има някаква връзка с проблема,защото при ъпдейта се инсталираха и някакви кодеци към инсталираните преди това DivX кодеци. Реших да деинсталирам player-a и DivX кодеците снощи и изключих компютъра. Тази вечер пускам компютъра и виждам,че всичко си е наред. Не го свързвам с иключването на компютъра,защото вчера след като забелязах проблема два пъти правих рестарт по други причини. Според тебе възможно ли е ъпдейта да омаже нещата?

 

Радоста ми беше кратка. Горния проблем отново се появи. Направих преинсталация на драйвери по твоята тема, която ми препоръча. Няма ефект-проблема продължава.Предложиха ми този вариант Отваряш services.msc, намираш Windows Audio ->Properties -> Recovery. В трите поленца задаваш Restart the Service, Fail Counter на 9999.

. Това го направих и в момента съм в процес на изпитание.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...