Jump to content

Забрана на URL


Препоръчан пост

Не си плюл по никого. Плю по нещо. Windows не е перфектна операционна система, но е далеч от определението "боза". Особено пък SP2.

Не получи отговор, защото 1) не даде точна информация какви име и парола иска и 2) защото въобще не трябва да ти иска такива неща и не се знае какво още си човъркал някъде.

Link to comment
Сподели другаде

Да си го кажем направо:

1. 36 часа ти отнеха за да забраниш един адрес; задача, която отнема точно няколко минути (5-10 часа за хората, които не знаят, но искат да се научат). Не те виня, просто споделям факт

 

2. самият факт, че не знаеш каква ОС имаш инсталирана (отне ти два поста живот да я споделиш)

 

3. Писането на Български език (въпреки (не)старанието ти е ужасно). Никой не е длъжен да се чуди, какво имаш в предвид неща от рода:

Знечте , че никой нве е задължен.

 

или това

 

Версията е Win2000xp+sp2.

P.S Независимо кой браузър ползувам IE или Fire fox проблемът е същият.??

 

Предполагам, че ти обърнахме доста внимание, за което ще се радвам ако бъдем оценени. Ако не - здраве да е!

Link to comment
Сподели другаде

Да си го кажем направо:

1. 36 часа ти отнеха за да забраниш един адрес; задача, която отнема точно няколко минути (5-10 часа за хората, които не знаят, но искат да се научат). Не те виня, просто споделям факт

 

2. самият факт, че не знаеш каква ОС имаш инсталирана (отне ти два поста живот да я споделиш)

 

3. Писането на Български език (въпреки (не)старанието ти е ужасно). Никой не е длъжен да се чуди, какво имаш в предвид неща от рода:

 

 

или това

 

 

 

Предполагам, че ти обърнахме доста внимание, за което ще се радвам ако бъдем оценени. Ако не - здраве да е!

Извинявайте но съм спазил правиларта на поста. Това , че някои сте далеч далеч в материята не означава , че трябва да се държите по такъв начин с другите. Ами кажете някои критерии на които определеният потребител да отговаря!!!!Въобще съжалявам, че има такива хора!!

Link to comment
Сподели другаде

И аз съжалявам, че има неблагодарни потребители, но какво да се прави. Българска му работа.

Ако бяхте по разбрани досега щяхте да ми обясните с едно или две изречения.Но нищо ще се намерят разбрани хора мисля!!

Link to comment
Сподели другаде

1. Ние сме си разбрани. Проблемът е, че българинът не търпи критика. Ти си поредният пример.

2. Мисля, че все пак получи немалко помощ в темата. Все пак ние не сме виновни, че някой може да е инсталирал калпав Windows или някакъв калпав софтуер, който създава проблеми.

3. Аз споменах в предишен коментар защо не си получил още помощ, но явно за теб е по-лесно да се цупиш и сърдиш, че никой не ти помага и че сме неразбрани.

Та, ще дадеш ли нужната информация или да считам темата за приключена?

Link to comment
Сподели другаде

1. Ние сме си разбрани. Проблемът е, че българинът не търпи критика. Ти си поредният пример.

2. Мисля, че все пак получи немалко помощ в темата. Все пак ние не сме виновни, че някой може да е инсталирал калпав Windows или някакъв калпав софтуер, който създава проблеми.

3. Аз споменах в предишен коментар защо не си получил още помощ, но явно за теб е по-лесно да се цупиш и сърдиш, че никой не ти помага и че сме неразбрани.

Та, ще дадеш ли нужната информация или да считам темата за приключена?

Добре разбрано.Както се досещаш имам пубертети които проявяват интерес към тия сайтове за запозн.Спазих указанията които ми ги даде за които ти благодарих, но нещо не става :

В смисъл такъвСтраниците които съм вписал във въпросната папка не се отварят обаче ми иска username i password, не зависимо с какъв browser се опитввам да ги отворя.

СЪщото пробвах на компютъра в офиса при него всичко е шест!

Вече се досещаш мисля, както при опит да се свържеш с някакъв друг комп по мрежата, нали се досещаш, че ти иска username i password?Същото се получава.....

Предварително Благодаря.!!

Link to comment
Сподели другаде

Ще може ли шотче?

Тука вече зациклих щото не знам как става.

Но буквално на екрана се появява това кото ти писах, като информация.Възможно ли е да са написали някаква програма моите?

Link to comment
Сподели другаде

В случая виждам, че си кликнал върху компютър HOME в мрежата. Същото ли се появява, когато напишеш адрес, който си блокирал чрез hosts? И ако да, защо не снима екрана с написан адрес и този прозорец?

Можеш вместо 127.0.0.1 можеш да напишеш друг IP адрес, като например този на Google - 64.233.187.99.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...