Jump to content

Препоръчан пост

За включване/изключване на плавното превъртане: Настройки > Разширени > Разглеждане > Слагаш/махаш отметката пред плавно превъртане. Зависи какво искаш. За друго регулиране не знам да има - или се превърта плавно или не.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

За включване/изключване на плавното превъртане: Настройки > Разширени > Разглеждане > Слагаш/махаш отметката пред плавно превъртане. Зависи какво искаш. За друго регулиране не знам да има - или се превърта плавно или не.

 

Имам предвид колко реда и с каква скорост да превърти - нещо подобно на настройките на мишката в Windows-Control Panel

или на адона SmoothWheel за Firefox.

Link to comment
Сподели другаде

Доклядвам така да се каже - сложих отметка на Scroll is Pan и скрола стана плавен както ми се искаше.Въпреки това не смятам въпроса за приключен и не мятам вината на моята вярна щайга.

Приемам съвети...

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Здравейте! Може ли някой да ми каже как да си оправя фона на Операта???

Опитах ,рових се в настройките,но не става!

Видях,че една съфорумка беше попитала за това но никой не и помогна.Ако вече някой знае как да се оправи МНОГО ВИ МОЛЯ пишете ми!!!

Ще съм много благодарна!

Link to comment
Сподели другаде

Би ли обяснила по-ясно и конкретно кой фон искаш да смениш. Вече беше попитано веднъж, но аз и тогава не схванах за какво точно ставаше въпрос. По-точно описание на въпроса/проблема би било от голяма полза.
Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се,че не съм обяснила проблема си ясно.

Значи когато отворя някакъв сайт с Опера,той не ми излиза цветно,шрифта е черен навсякъде,няма ги цветовете като преди.Например отварям abv.bg и нали знаете че фона на абв е зелен,до него нали има правоъгълник за часа,датата,хороскоп те нямат никакъв фон,а преди бяха сини,зелени...

Ако пак не сте ме разбрали направо ще снимам страницата и ще ви покажа.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте отново! :)

Аз оправих проблема си,сега всичко е наред!

Благодаря,че искахте да ми помогнете.Ако мога да бъда полезна с нещо насреща съм. ;)

Link to comment
Сподели другаде

...

Ако мога да бъда полезна с нещо насреща съм. ;)

Еми, като за начало, можеш да кажеш как си го оправил/а, защото от предното писано изобщо не се разбира какъв е проблема... Уж и шотче щеше да дадеш, ама нейсе...

Link to comment
Сподели другаде

За съжаление не мога да го снимам вече,тъй като се оправи.

Иначе ще ви кажа как го оправих.Първо почистих с програмата CCleaner,после отварям Start-Run и пиша %appdata% давам ОК и излизат папките ми с програми там изтрих папката с име Opera и като отворих след това наново Оperata всичко беше наред. :)

Link to comment
Сподели другаде

Друг път, преди да инсталираш нова версия на Опера, деинсталирай първо старата и почисти така както си направила, за да няма подобни проблеми.
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък съм инсталирал Опера10.10 бета и си имам инсталирана и версия 9.64, като си работят безпроблемно и двете версии!

Само искам да попитам защо в един сайт с музика където като се избере дадена песен през IE8 си тръгва с WMP11 ,през Мозила и CometBird иска QuickTime ,а аз не го искам защото през Опера не иска да тръгне звука и като деинсталирам QuickTime звука си тръгва,но не знам защо и преди да пробвам с QuickTime, и след деинстала му защо не се показват опциите на плеъра както ги има в IE8, а тук направо тръгва звука и не може нито да се спре ,нито да се превърти напред/назад, нито да се пусне от начало! Някой знае ли при Опера как може да се оправи това?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...