Jump to content

Препоръчан пост

Ако си използвала функцията за премахване на FlexType, посочила си исканите файлове от инсталационния диск на Windows и си рестартирала след това, то си се отървала от FlexType.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 2 weeks later...
Страхотна програма Night_Raven, браво справил си се чудесно. От няколко месеца ме преследваха едни маймуници в менютата и бутоните на някои програми предимно руски. Пробвах и с хапчето на "Инженера" ама не стана. С твоето хапче им намерих цаката :bat: . Явно влияе на всички кирилици. Браво и голямо благодарско. :bravo:
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Перфектно средство за фонетична подредба.

Много благодаря на автора на програмата, за вложения труд и чудесния резултат от инструмента !

Използвах NR BG-Fix Tool 0.3.exe под Win XP - справи се идеално !!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

.............

Приемат се всякакви мнения, коментари, забележки и идеи.

 

Много чисто премахна FlexType 2K и фонтиката си я бива, но ще е много по-удобно, ако не изисква инсталационен диск, та ако има начин да се добавят липсващите файлове в зависимост от windows-a ...и да се инсталират преди рестарта ще е супер.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм напълно сигурен дали всичките файлове, които се инсталират, са еднакви за всички версии на Windows, а и няма как да знам дали дадена самоделка не използва променени такива, а както знаем много хора използват самоделки. По принцип не би трябвало да се различават, но не бих искал да поемам излишни рискове.

А и също така мисля, че не е особено редно и легално да разпространявам файловете по този начин.

А и честно казано мисля, че всеки който е достатъчно глупав да няма инсталационен диск на Windows, заслужава да се потруди да си намери и да се поучи от грешката си.

Link to comment
Сподели другаде

Аз си имам инсталационни дискове и не ползвам FlexType, просто премахнах въпросната програма на чужд компютър с твоя инструмент и не носих диск в себе си. Но поправиме ако греша, легално има ли откъде да се изтегли примерно за windows xp sp3 папка i386 или съответното iso, защото аз не намирам, освен от торентите?
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейте!

Благодаря за страхотната програмка! Вече го махнах това животно флекс тайп, инсталира се и фонетиката, обаче как да я активирам? С Alt+Shift само сменям BG и EN, а фонетиката с кой бутон се активира?

Още веднъж - поздравления за програмата! :look:

Link to comment
Сподели другаде

По подразбиране Alt+Shift сменя езика. За всеки език може да има една или повече подредби. Смяната на тези подредби става с Ctrl+Shift. Тези двете клавишни комбинации могат да бъдат разменени.

Link to comment
Сподели другаде

По подразбиране Alt+Shift сменя езика. За всеки език може да има една или повече подредби. Смяната на тези подредби става с Ctrl+Shift. Тези двете клавишни комбинации могат да бъдат разменени.

Да, забелязах че с Алт и Шифт както обикновено се сменя езика. Обаче фонетиката? Активира се с Ctrl + Shift?

Благодаря!

Фонетика е като натисна английско Р да излиза П, нали? Ако го има, как, да го активирам това?

Link to comment
Сподели другаде

На китайски ли пиша или самата концепция е прекалено сложна?

С Alt+Shift се сменят езиците. С Ctrl+Shift се сменят подредбите за активния в момента език (примерно за българския - стандартна, фонетична, не-знам-си-каква-друга и т.н.).

Можеш да видиш какви подредби са добавени като кликнеш върху иконата до часовника с десния клик и отвориш настройките.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...