Jump to content

Търся програма за отдалечено слушане !


Препоръчан пост

Програмата е повече от лесна за използване. В поле Recording mode избираш начина на запис. Sound activated recording означава програмата да записва само тогава, когато нивото на звука се повиши над зададеното. Задава се чрез плъзгача вляво. Зеленият индикатор свети, когато е кликнат бутонът за запис. Жълтият индикатор е индикация, че на това ниво програмата би се активирала да записва, ако е в съответния режим. Червеният индикатор свети, когато в момента тече запис.

Ха, стана, мерси. Кажи ми знаеш ли как стават нещата и в другия апартамент да става запис на говор. Предполагам, че трябва да се инсталира, но пътят на връзка не ми е ясен. Чрез IP ли или по друг начин?

Link to comment
Сподели другаде

П.П. Опцията "Start in stealth mode" не работи както трябва. Когато я задам, при старт, рестарт ми изкача прозореца на програмката и ме издава, че я стартирана. Когато включа "Start Minimized" е всичко наред, но все пак иконата на програмата я има между стартираните програми (настроил съм я така, че да е скрита, но ако някой кликне на стрелката, ще я види).

 

stanilabg, нещо не ти е чиста работата.... :haha:

 

....че и на другите заинтересовани. :wink1:

Link to comment
Сподели другаде

Добре, аз от 20 мнения никъде не виждам някой да е написал приципът на работа на програмата (имаш фирма, искаш да подслуваш персонала си, те знаят или не,не е ваша работа-как става връзката от офисът ми до дома, или работата). А това, какво ще правя с тази програма не мисля, че би трябвало да влиза на някой от форума или където и да е било в работата. Щом е направен дадения продукт лицензно, купен, абсолщютно никой няма право да ми задава въпроси, за какво е, ала бала, лафче. Друг е въпроса, кой има желание да си напише мнението по темата, никой не е задължен.
Link to comment
Сподели другаде

Програмата е създадена да записва. Ти как ще я активираш е твой проблем. Можеш да я пуснеш в режим Sound activated recording и да си излезеш по работа, като я оставиш тя да си записва, когато чуе нещо, и да прослушаш записа, когато се върнеш. Можеш да инсталираш Remote Administrator/RealVNC/TightVNC/UltraVNC/TeamViewer и да си я командваш от друг компютър.
Link to comment
Сподели другаде

Програмата е създадена да записва. Ти как ще я активираш е твой проблем. Можеш да я пуснеш в режим Sound activated recording и да си излезеш по работа, като я оставиш тя да си записва, когато чуе нещо, и да прослушаш записа, когато се върнеш. Можеш да инсталираш Remote Administrator/RealVNC/TightVNC/UltraVNC/TeamViewer и да си я командваш от друг компютър.

Благодаря, за този отговор. Разбрах. :peace:

Link to comment
Сподели другаде

@Филипов: Бебефона и отдалеченото адмминистриране не са новост. Имам те за технически грамотен!?!

@coojoe_213: Откъде да бъдем сигурни , че не ставаме съучастници в нещо нередно?

Уважението е в основата на правилата на форума, които за жалост никой не чете. Само 3 са!!!

За малко дете - бебефон. За служители или частна собственост - обърнете се към специализирани фирми !

Хората с това си вадят хляба! Ще си загубите времето и нервите в безплодни импровизации!

...абсолщютно никой няма право да ми задава въпроси...

Как да разберем какво точно искате да получите в края на краищата?

П.П. За лаици Skype и Pamela ...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...