Jump to content

Търся програма за отдалечено слушане !


Препоръчан пост

Здравейте !

Трябва ми една програма, която да може отдалечено през интернет да слуша чрез микрофона на отдалечения компютър какво се приказва в помещението.

Ще ти Ви бъда благодарен!!

Link to comment
Сподели другаде

Целта, целта а написана в редакцията по-горе.

Каква е целта на занятието т.е. причината поради която искаш да подслушваш /незаконно/ разговорите на хората във въпросната стая?

Link to comment
Сподели другаде

Каква е целта на занятието т.е. причината поради която искаш да подслушваш /незаконно/ разговорите на хората във въпросната стая?

Какво Ви дава правото да твърдите , че ще подслушвам незаконно разговорите на някои хора.

Не винаги съм в апартамента пък искам да го проследя чрез компа който е инсталиран там.Някак си ако мога да вкл.микрофона чрез някаква програма когато си поискам.Дай съвет-сподели??!!

Link to comment
Сподели другаде

Какво Ви дава правото да твърдите , че ще подслушвам незаконно разговорите на някои хора.

Не винаги съм в апартамента пък искам да го проследя чрез компа който е инсталиран там.Някак си ако мога да вкл.микрофона чрез някаква програма когато си поискам.Дай съвет-сподели??!!

1. Т.3 от правилата на форума гласи:

3. Забранява се публикуването на всякаква нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера, музика, филми, книги и други) както и информация за извършване на негелани действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането за намирането й чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.

Удебелил съм ти важната част в случая. Това автоматично ни дава право да се съмняваме в намеренията на всеки, който намекне, че му е нужно нещо подобно.

 

2. DAVIDOV просто е подходил с 1 на ум, не те е обвинявал директно и не е твърдял, че го правиш или че ще го правиш. Както се вижда думата "незаконно" е оградена с "/".

 

3. Най-добрата програма, която ми идва на ум, е Snooper. Има добри настройки и е направена почти точно за целта. Има си voice activated recording - активира се да записва, ако нивото на шума се повиши над зададено от потребителя. Програмата е платена.

Link to comment
Сподели другаде

1. Т.3 от правилата на форума гласи:

 

Удебелил съм ти важната част в случая. Това автоматично ни дава право да се съмняваме в намеренията на всеки, който намекне, че му е нужно нещо подобно.

 

2. DAVIDOV просто е подходил с 1 на ум, не те е обвинявал директно и не е твърдял, че го правиш или че ще го правиш. Както се вижда думата "незаконно" е оградена с "/".

 

3. Най-добрата програма, която ми идва на ум, е Snooper. Има добри настройки и е направена почти точно за целта. Има си voice activated recording - активира се да записва, ако нивото на шума се повиши над зададено от потребителя. Програмата е платена.

Благораря Ви за съвета! Ще се опитам да се възползвам от него..

Link to comment
Сподели другаде

Какво Ви дава правото да твърдите , че ще подслушвам незаконно разговорите на някои хора.

Не винаги съм в апартамента пък искам да го проследя чрез компа който е инсталиран там.Някак си ако мога да вкл.микрофона чрез някаква програма когато си поискам.Дай съвет-сподели??!!

Към казаното от Night_Raven ще добавя:

Всеки който прочете подобно нещо ще се усъмни в "добрите" намерения на човека който търси подобен софтуеар. Не казвам, че ще го ползваш по "лошия" начин но ...винаги има едно Но.

За да не задълбочавам нещата ще спра, надяваме се, че ще ползваш софта разумно с добри намерения.

Link to comment
Сподели другаде

Ъ? Я прочети пак какво се пита. Кой от въпросното помещение ще осъществи връзката към другия компютър? Примерно приемаме че човекът иска да провери дали бебето му плаче. А?
Link to comment
Сподели другаде

Skype има настройка за автоматичен отговор (т. е., приемане на повикването). Нищо не пречи да се настрои предварително и да се осъществи връзка, когато е необходимо.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, аз да питам..., инсталирах си ''Снупър''. Бихте ли ми казали как работи, защото по никакъв начин нищо не мога да направя, даже и един запис. И освен в един апартамент, възможно ли е да знам какво става(говори) и в другия ни, обаче той се наммира на 2 км от този, в който съм в момента?
Link to comment
Сподели другаде

Програмата е повече от лесна за използване. В поле Recording mode избираш начина на запис. Sound activated recording означава програмата да записва само тогава, когато нивото на звука се повиши над зададеното. Задава се чрез плъзгача вляво. Зеленият индикатор свети, когато е кликнат бутонът за запис. Жълтият индикатор е индикация, че на това ниво програмата би се активирала да записва, ако е в съответния режим. Червеният индикатор свети, когато в момента тече запис.
Link to comment
Сподели другаде

Програмата е повече от лесна за използване. В поле Recording mode избираш начина на запис. Sound activated recording означава програмата да записва само тогава, когато нивото на звука се повиши над зададеното. Задава се чрез плъзгача вляво. Зеленият индикатор свети, когато е кликнат бутонът за запис. Жълтият индикатор е индикация, че на това ниво програмата би се активирала да записва, ако е в съответния режим. Червеният индикатор свети, когато в момента тече запис.

.

И аз я инсталирах. Явно доста от нас имат нужда от такава програма :ninja: . При мен работи, точно както си написъл. Бих искъл обаче да те помоля за другите опции от настройките. Какво означават? След като добре чаткаш английският ;) .

Ако добре разбирам, като посоча пощата "от" и пощата "до" ще ми изпраща всеки един файл след записването автоматично?

 

П.П. Опцията "Start in stealth mode" не работи както трябва. Когато я задам, при старт, рестарт ми изкача прозореца на програмката и ме издава, че я стартирана. Когато включа "Start Minimized" е всичко наред, но все пак иконата на програмата я има между стартираните програми (настроил съм я така, че да е скрита, но ако някой кликне на стрелката, ще я види).

Link to comment
Сподели другаде

Ако става въпрос за охрана по-добрият вариант е:

PC + WEB камера + софтуер:

/от в-к "Компютри" Д.Петков/

Crime Catcher................/http://www.crime-catcher.com/ -Demo&Shareware

WebcamXP...................../http://darkwet.net/ -Demo&Shareware

/и нещо от мене/

Video Surveillance Systems.../http://webcam-software.net/ -Demo&Shareware

HSSVSS......................./http://www.hssvss.com/ -Free

 

VY 73!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...