Jump to content

Какво слушате в момента?


Препоръчан пост

  • Отговори 545
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

:hesthebest: Хелоу,

В момента слушам воливийска музика фолклор - много ме вдъхновява

 

Интересувам се и от австралийска аборигенска музика, но никъде няма такъв фолклор.

Link to comment
Сподели другаде

:thumbsup: Според мен болийвйската фолк музика не е за всеки ,тя е малко специфична ,но ако се заслушаш все идно си на андите, ако тази мисъл ти разпалва въображението за природата там.......

може би ще ви хареса

 

навремето имаше едни перуанци които обикаляха, от тях се снабдихс музика, и разни неща,това беше преди ,сега има много възможности..... :lookaround: ,който позволяват свободно слушане на музикав мрежата,но трудно се намират или са мостри.... :giggle:

или записани на всевъзможни продуки и се слушат онлайн, а на мен това не ми допада.............

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Имаш една бира от мен!!! (не бях чул/чел, че ще идват)

 

Задължително съм там, защото това е култова група. Сега си слушкам една песничка, по която ме зариби Мирето :hesthebest:

 

Helloween - If I Could Fly

Култов концерт!!! Имах едно невероятно изживяване, което дълго време няма да дабравя. И Gamma Ray и Helloween бяха на страхотно ниво и направиха едно чудесно шоу.

Link to comment
Сподели другаде

Helloween :D Още продължавам да се кефя на вчерашноя концерт

 

 

I close my eyes, so I don't have to see

I shut my heart and tell my mind to run and flee

 

Once I've been flying, flying, flying high

I touched the sky...

 

As long as I fall

I don't hit the ground

As long as I fall

I'm safe and...

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Nightwish - For The Heart I Once Had (Instrumental)

 

OFFTopic #1: С риск да си навлека публичен линч с китайски мъчения ще се осмеля да заява, че колкото повече слушам новия албум на Nightwish, толкова повече си мисля, че напускането/изгонването на вокалистката Таря Турунен е май най-хубавото нещо, което се е случвало на Nightwish. 'Ми, ще бъда откровен, според мен с Таря си беше прекалено оперно. Уникални или не, не ми допадаха толкова. Go, Anette! :)

OFFTopic #2: инструменталите са си направо други песни. Просто вокалът заглушава някои части от музиката/мелодията, които са ясни в инструменталите и усещането се променя, все едно е друга песен.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...