Jump to content

Какво слушате в момента?


Препоръчан пост

  • Отговори 545
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Обикновено този тип музика е по-присъща на скандинавците, но италианците от Lacuna Coil се справят изумително добре и дори ми харесват повече от някои по-северни групи.

Забелязах, че са италианци и това доста ме изненада, защото както каза "Обикновено този тип музика е по-присъща на скандинавците".Да си призная много приятно ме изненадаха (тук май се повторих) с музиката си.Ще си дръпна албумите им.

Link to comment
Сподели другаде

Просто кажете какво слушате в момента, защо го слушате,какво ви харесва и какво мислете,че ще хареса на другите потребители

Late Night Alumni-empty streets B)

 

avril-skater boy,слушам я щот ми харесва,мноо е яка, ма незнам що ше си сменя визията преди беше мнноо яка.На другите незнам дали им харесва :peace:

:bye:

Link to comment
Сподели другаде

/me (music) Now playing: 11. DVJ BAZUKA - SEXUALITY Mix Vol.5 2007 ами по принцип си я включвам когато съм в добро настроени,а сега определено съм в такова,защото преди малко бях на операция ми рязаха езика заради някаква киста,ама спокойно заши го. :crazy1:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Nightwish - Last Of The Wilds - качеството не е от най-добрите, но какво да се прави. Единственият инструментал от новия им албум, но веднага ми стана любимото парче. Просто ме отнася като тир празна кофичка от кисело мляко. :music: Тази песен оправдава закупуването на целия албум. Тези дни ще си го добавя към колекцията от другите 2 албума на Nightwish, тези на Evanescence, Within Temptation и др.
Link to comment
Сподели другаде

В момента слушам албумът на Serj - Elect - Elect The Dead , има добри попадения. :music:

Тази песен оправдава закупуването на целия албум.

Night_Raven не казвай, че заради една песен ще купиш целият албум.Е песничката си е добра де, като я чуя се отнасям в онова келтско време... май много се размечтах. :)

Link to comment
Сподели другаде

В момента слушам албумът на Serj - Elect - Elect The Dead , има добри попадения. :music:

 

Night_Raven не казвай, че заради една песен ще купиш целият албум.Е песничката си е добра де, като я чуя се отнасям в онова келтско време... май много се размечтах. :)

От 3 дни слушам само този албум. :) :) :)

Link to comment
Сподели другаде

Night_Raven не казвай, че заради една песен ще купиш целият албум.Е песничката си е добра де, като я чуя се отнасям в онова келтско време... май много се размечтах. :)

Дори вече си го купих и рипнах наново, нищо, че го имах вече рипнат от APE файлове. С удоволствие бих си купил цял албум, дори и заради една песен, стига да ми харесва достатъчно. Считам, че творците, които създават качествена музика, която се докосва до душата ми, заслужават подкрепата ми. А купуването на албума е най-малкото, което мога да направя. Не ми е първия случай да купувам цял албум основно заради една песен. Такъв беше случаят с Nightwish - Highest Hopes, Within Temptation - Mother Earth, Rammstein - Rosenrot и Phil Collins - ... But Seriously (той е заради 2 песни). Не че останалите песни в албумите не ми харесват, дори напротив, просто и тези единици са достатъчни, за да ме убедят да купя албума.

Съжалявам само за това, че не мога спокойно да си купувам всеки албум, който ми допадне, а не да купувам предимно най-важните за мен.

 

Точно в момента слушам Delain - Sleepwalkers Dream.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...