Jump to content

Антивирусните програми - дискусии, мнения и съвети


Препоръчан пост

Нищо им няма на торентите в Замунда. Перфектни са. И краковете към програмите не са пипани допълнително (и те са перфектни) , както в някои чужди сайтове. Теглил съм какво ли не оттам и уина ми е чист , и в перфектно състояние. И уиндоусите в замунда са перфектни :D . Вече 7 месеца карам с един такъв и няма грешка. Опитвам се всячески да го скапя и не иска. Инсталирам всеки ден какво ли не и трия какво ли не....ама не иска да се скапе. Ако някой може да ми помогне да го доубия да казва. :D
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 1k
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Нищо им няма на торентите в Замунда. Перфектни са. И краковете към програмите не са пипани допълнително (и те са перфектни) , както в някои чужди сайтове. Теглил съм какво ли не оттам и уина ми е чист , и в перфектно състояние. И уиндоусите в замунда са перфектни :D . Вече 7 месеца карам с един такъв и няма грешка. Опитвам се всячески да го скапя и не иска. Инсталирам всеки ден какво ли не и трия какво ли не....ама не иска да се скапе. Ако някой може да ми помогне да го доубия да казва. :D

В замунда няма оригинален уиндоус,всичко е fake.За какво ти е да го скапваш,той си е скапан още след формата.хаха.

В безплатния км-плейар бяха набутали infostealer.gampas тия нещастници,ъпа писал че,бил преработил exe-то и бил добавил само скинове.Пълни кретени.

Link to comment
Сподели другаде

Глупости. :haha: Точно в замунда има някои читави версии. Стига с тея митове, че щом бил ''пипан'' значи няма да работи добре. Мой познат е вече почти 3 години с тази версия, с която съм и аз, и няма ядове. Не е виждал син екран, забивания, внезапни рестарти, вируси и каквото се сетиш. Как ще го обясниш това? Ако знаеш какво пипаш няма проблем. Тъй че тези филми, че в замунда уиндоус версиите всички са бъгави, лоши, калпави и т.н. не на мен. Всичко зависи от задклавиатурното устройство.

Нека да ми е скапан уина. :haha: нали нямам гореизброените проблеми?

edit: Е... никой не казва всичко оттам да теглиш, но аз каквото съм теглил, не съм имал проблем. Плеъри, програми, антивирусни, стени си тегля от официалните сайтове. Иначе си има някои неща, които като няма от къде , ги тегля от замундата. А специално за краковете съм спокоен като ги тегля от замундата. Поне знам, че не са минали ''допълнителна обработка'' както в някои чужди сайтове. Ако мислиш че компа ми е заразен да ти дам лог файлове от антивирус, mbam, hijack и други за да се убедиш , че съм чист ?

Link to comment
Сподели другаде

Не става въпрос за всички версии в Zamunda, а за яко човърканите. Те са непрепоръчителни. И това, че няма сини екрани в рамките на 3 седмици, нищо не значи.
Link to comment
Сподели другаде

Не става въпрос за всички версии в Zamunda, а за яко човърканите. Те са непрепоръчителни. И това, че няма сини екрани в рамките на 3 седмици, нищо не значи.

Не 3 седмици, а 3 години. А че си има и някои бъгави версии в замунда не отричам. Но това го приемам за нормално. Все пак има качени...над 200 торента windows. Твърдя, че много от нещата е за предпочитане да се теглят оттам, а не от съмнителни чужди сайтове. Аз до сега от замунда не съм изтеглил нито веднъж вирус. на 100% съм убеден. Както и версията на операционата ми е перфектна. Дали е пипана много, малко или изобщо е отделен въпрос.

Между другото, откъде си теглят игрите, филмите и програмите за които не им се дават пари на господата, след като толкова не харесват замунда? Интересно. Ако може да споделят, че и аз да тегля оттам. Ако не са торент тракерите ще ги видя.

Link to comment
Сподели другаде

"Аз до сега от замунда не съм изтеглил нито веднъж вирус" Можеш да си изтеглиш от там десетина произволни програми за Win и да ги изпратиш до Вирустотал - за да се замислиш...
Link to comment
Сподели другаде

"Аз до сега от замунда не съм изтеглил нито веднъж вирус" Можеш да си изтеглиш от там десетина произволни програми за Win и да ги изпратиш до Вирустотал - за да се замислиш...

:haha: Ти се базикаш. Нали не вярваш в това което говориш? Ако искаш тук да дам логове за да се убедиш, че операционната ми е чиста? Тук има достатъчно хора, които разбират и ще могат да преценят дали е заразена. А ако приемаш за чиста монета всичко, което ти ''казва'' вирус в гореспоменатия сайт... ок. Аз обаче не.

Link to comment
Сподели другаде

Не 3 седмици, а 3 години. А че си има и някои бъгави версии в замунда не отричам. Но това го приемам за нормално. Все пак има качени...над 200 торента windows. Твърдя, че много от нещата е за предпочитане да се теглят оттам, а не от съмнителни чужди сайтове. Аз до сега от замунда не съм изтеглил нито веднъж вирус. на 100% съм убеден. Както и версията на операционата ми е перфектна. Дали е пипана много, малко или изобщо е отделен въпрос.

Между другото, откъде си теглят игрите, филмите и програмите за които не им се дават пари на господата, след като толкова не харесват замунда? Интересно. Ако може да споделят, че и аз да тегля оттам. Ако не са торент тракерите ще ги видя.

Хе хе ти базикаш ли се с нас,в това мижаво тракерче няма нищо интересно,ако ти кажа от къде си тегля филмите и всичко останало ще забравиш за замунци арени и демоноиди.:)

Там дори не искат и бисквитка да им даваш за да теглиш.Тоест това не е торент тракер.Със здраве.

Link to comment
Сподели другаде

:haha: Ти се базикаш. Нали не вярваш в това което говориш? Ако искаш тук да дам логове за да се убедиш, че операционната ми е чиста? Тук има достатъчно хора, които разбират и ще могат да преценят дали е заразена. А ако приемаш за чиста монета всичко, което ти ''казва'' вирус в гореспоменатия сайт... ок. Аз обаче не.

Защо да се шегувам.Можеш да пробваш предложеното. Нормално е да не виждаш вредоносния код и скритите му процеси. Съществуват още много методи и възможности за противодействие, които са различни. Научават се, ако човек посещава многото форуми из света за "Компютърна сигурност и защита от зловреден код". Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Защо да се шегувам.Можеш да пробваш предложеното. Нормално е да не виждаш вредоносния код и скритите му процеси. Съществуват още много методи и възможности за противодействие, които са различни. Научават се, ако човек посещава многото форуми из света за "Компютърна сигурност и защита от зловреден код". Поздрави

Aз си сканирам профилактично с mbam, superantispyware, avira. Логовете на hijack ми изглеждат съвсем в реда на нещата. Преди това като пробвах avast и nod също не откриваха зарази. Да, съгласен съм ,че не съм запознат много с тази материя, но ако има и други по-надеждни проверки, моля предложи. :)

M-Power, за замунда не бих се изказвал толкова категорично. Я кажи този тракер, който не иска cookies? Nanoset ли имаш предвид? И какво ако иска cookies? Не е проблем. И кажи поне един тракер най-накрая, който може да се сравни с Замунда? Та и аз да се открехна. Сериозно.

Малко ми звучиш като ''коментаторите'' под торентите. Вечно недоволстват от нещо, ама все оттам теглят. Убеден съм , че имаш регистрация във въпросния тракер ( та кой ли няма)

Link to comment
Сподели другаде

http://www.google.bg/search?hl=bg&sour...aq=null&oq= Със SEP 11 + IE 8 имам нормален свободен достъп нарочно през Google. Какво ли създава тези паникиращи съобщения при теб!? P.S. Потвърждавам - сайтът е атакуващ при влизане без прокси- следва празна бяла страница при опит за "сканиране". Липсва атака при ползване на прокси, което почти непрекъснато практикувам. При повторен опит последва """Internet Explorer затвори тази уеб страница, за да предпази компютъра ви.

Повредена или злонамерена добавка накара Internet Explorer да затвори тази уеб страница.

Какво можете да направите:

Към началната ви страница

Опитайте да се върнете към brothersoft.com"""

Link to comment
Сподели другаде

Това не е ли реномиран сайт какво става ?

 

http://www.brothersoft.com/system-safety-monitor-50119.html

 

http://i31.tinypic.com/23h5enl.jpg :look:

 

Антивирусните реагират ли ?

Танганика Опера 10 финал е пусната на 1 септември,имаш вграден ад-блокер използвай го:)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...