Jump to content

Проблем с мишката - блокира ми компютъра


Препоръчан пост

аз нямам деймън тоолс,деинсталирал съм го доста отдавна,

Явно драйверът не е деинсталиран от програмата.

 

влязох отново в сейф мод и разгледах снимките,но не се появи това петно.....

Значи става въпрос за софтуерен конфликт с драйвери или процеси.

Ето предложения/съвети:

- метни един LOG файл на HijackThis 1.99.1 тук във форума;

- преинсталирай драйверите на видео картата;

- почисти регистратурата с някоя програма;

- сканирай и с други antispy програми, като Spybot - Search & Destroy например;

- деинсталирай SPTD драйвера (ако решиш да го правиш, пиши, за да обясня как);

Въпроси:

- ползваш ли някакви странични теми или програми за разнообразяване на интерфейса?

- с какъв Windows си - стандартен или някоя самоделка с какви ли не вградени нещица вътре?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей, отново съм аз, направих преинсталация само на С-то, защото ми зачестиха и рестартите със син екран, а освен това не можах да спра да ми излиза онова тъмното петно върху стрелката на мишката. Ето че въпреки преинстала току що това петно се появи отново, но вече компа веднага забива, докато преди можех поне да движа мишката. Започвам да се съмнявам, че може да е видео картата. Тя е GeForce 7300L с 256 мегабайта. Сложих и драйверите от оригиналния диск, но сега ще ти напиша каква грешка ми даде при синия екран ....

nv4_disp..............beginning dump of physical memory. physical memory dump complete.

Link to comment
Сподели другаде

Предполагаше се. Слагането на драйвери от диска към видео карти особено винаги съм го смятал за :no:.

Инсталирай драйвери от сайта на nVidia. Информация как хубаво да деинсталираш тези драйвери и да инсталираш новите можеш да намериш в темата Справочник за драйвери. Там има и линкове към страници с драйвери, измежду които и на nVidia. Ето и директен линк за всеки случай: nVidia Forceware 94.24 (32.6MB).

Link to comment
Сподели другаде

Направих това, което ме посъветва - сложих драйверите, които ми каза да изтегля и сега остава само да видим как ще се държи компа. Надявам се всичко да е наред. Благодаря ти много!!!!

:bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...