Jump to content

Проблем с мишката - блокира ми компютъра


Препоръчан пост

Здравейте,понякога имам проблем с мишката,както преди малко разглеждах снимки в официалния сайт на Байерн изведнъж ми се появи едно черно петно върху стрелката на мишката и до там,мишката ми става неизползваема,единствения лек е рестарт.и друг път,когато съм разглеждал снимки ми се е появявало това черно петно.можете ли да ми кажете от какво става така.за антивирусна използвам платената версия на AVG 7.5,а за допълнение безплатната на Super Antispyware и двете ми показват,че нямям вируси или каквото и да е вредно нещо...
Link to comment
Сподели другаде

Под Safe Mode има ли такъв проблем? Откога е така? Шотче?

не съм толкова навътре в нещата ,за да мога да ти отговоря на това ,което ме питаш,но проблема е от около 2 месеца....

Link to comment
Сподели другаде

Аз и други неща попитах. :)

Windows-a ми е XP, за под safe mode не мога да ти кажа, както и за шотче, защото не зная какво е това. Забравих да напиша,че когато се появи този проблем монитора започва сам да мига, в смисъл, че се появява черен екран, а след това се появяват отново иконките, все едно се опитва да изгасне ала не може и така, докато не го рестартирам.

Link to comment
Сподели другаде

С какъв хардуер разполагаш?

Горе-долу при какви действия се появява проблемът? Винаги при едни и същи? На определени интервали или не?

Ако не можеш да се оправиш да направиш шот без мишката, а клавиатурата работи, кажи, за да дадем инструкции как да направиш шотчето без мишка.

Link to comment
Сподели другаде

С какъв хардуер разполагаш?

Горе-долу при какви действия се появява проблемът? Винаги при едни и същи? На определени интервали или не?

Ако не можеш да се оправиш да направиш шот без мишката, а клавиатурата работи, кажи, за да дадем инструкции как да направиш шотчето без мишка.

Здравей,пиша сега,защото вчера нямах нет,това ми се появява винаги при разглеждане на снимки и никога при други обстоятелства.сега ше ти дам целия си хардуер.......CPU Type Intel Celeron D 356, 3333 MHz (25 x 133)......Motherboard Name Biostar N4SIE-A7 (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)......Motherboard Chipset nVIDIA nForce4 SLI Intel Edition......System Memory 512 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM).....BIOS Type Award (04/11/06).....Video Adapter NVIDIA GeForce 7300 LE (256 MB)......3D Accelerator nVIDIA GeForce 7300 LE.....Monitor Philips 170A (17inch LCD MONITOR 170A7) [NoDB] (AU 011073).....Audio Adapter Realtek ALC850 @ nVIDIA MCP04 - Audio Codec Interface.....надявам се това да е достатачно,ако трябва друга информация сте я дам.сега да питам и още нещо,вчера искам да играя кънтър,влизам в менюто на играта и давам да започне играта ,но в този момент автоматично се вращам на десктопа,не играя мрежа,а с ботове.махнах играта и пробвах да си пусна медал ъф хонър 2,нямам никакви проблеми с нея,а тя даже е и по-тежка....защо става така...?

Link to comment
Сподели другаде

Влез в Safe Mode и опитай там дали ще ти забие курсора, когато отваряш снимки.

В Safe Mode се влиза, когато започнеш да натискаш F8 след началната инициализация на твърдия диск и оптичните устройства и преди да започне да зарежда Windows. Трябва да се появи меню на черен екран с различни режими за стартиране, най-горният от които е Safe Mode (два пъти Enter върху него).

Link to comment
Сподели другаде

Влез в Safe Mode и опитай там дали ще ти забие курсора, когато отваряш снимки.

В Safe Mode се влиза, когато започнеш да натискаш F8 след началната инициализация на твърдия диск и оптичните устройства и преди да започне да зарежда Windows. Трябва да се появи меню на черен екран с различни режими за стартиране, най-горният от които е Safe Mode (два пъти Enter върху него).

не винаги ,когато отварям снимки се появява това петно върху мишката,ето преди 15 мин. влизах пак в сайта на Байерн и раглеждах снимки,същите от онзи ден, и не се появи това петно,така че и да вляза в сйеф мод не е гаранция,че не се появява,защото съм влязал там,но пак казвам,че винаги ,когато се появи аз раглеждам снимки.А какво би ми казал за играта?

Link to comment
Сподели другаде

Не случайно те карам да опиташ под Safe Mode. За играта нямам обяснение. Аз CS не играя, а и тя си е бъгавичка.

направих така,както ми каза,но при опита ми да вляза в сейф мод компа се рестартира със син екран,като ми изписа,че вероятната причина е ето този файл

SPTD.SYS THE DRIVER MISTAKENLY MARKED A PART OF IT`S IMAGE PAGABLE INSTEAD OF NONPAGABLE.....

Link to comment
Сподели другаде

Смотаният драйвер на Daemon Tools се бърка където не му е работата. Деинсталирай некадърния немски софтуер (Daemon Tools демек) и опитай пак.
аз нямам деймън тоолс,деинсталирал съм го доста отдавна,но все пак влязох в сейф мод,но как да вляза в същия сайт като не ми се зарежда страницата ,не ми зарежда никаква страница.сега ще вляза пак в сейф мод и ще разгледам няколко снимки от моя комп,които съм смъкнал от сащия сайт и ще ти кажа какво става....
Link to comment
Сподели другаде

аз нямам деймън тоолс,деинсталирал съм го доста отдавна,но все пак влязох в сейф мод,но как да вляза в същия сайт като не ми се зарежда страницата ,не ми зарежда никаква страница.сега ще вляза пак в сейф мод и ще разгледам няколко снимки от моя комп,които съм смъкнал от сащия сайт и ще ти кажа какво става....

влязох отново в сейф мод и разгледах снимките,но не се появи това петно.....

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...