Jump to content

Програмни познавачи


danina

Препоръчан пост

Хехехеххехе, тук ми влязохте в кръвната група ;)

 

Имам едно предложение - хайде линковете, които се дават към програмите да бъдат по възможност към нашия каталог, където даваме и БГ миръри, подробни описания, актуални скрийншотове и друга полезна информация.

 

Иначее ето една програмка, която започва с R - RipIt4Me - чудесно малко приложение, което служи като външна обвивка на програмата DVD Decrypter и ви позволява за секунди да rip-нете всяко DVD на твърдия си диск.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Въх, блея някъде и аз.

 

Ето и другото предложение - RecoverMyFiles - доста добро приложение за възстановяване на изтрити файлове с приятенн и лесен интерфейс.

Link to comment
Сподели другаде

http://www.pestpatrol.com/images/hp_progscreenshot.gif

 

eTrust PestPatrol, разбира се. Малка програмка за сигурност. Независимо, че има доста подобни, тази ми остава фаворит за борба със спай, рекламни приложения и прочее. Наистина има уникални способости да открива това, което другите подобни програми не могат. За съжаление не е безплатна...

Link to comment
Сподели другаде

"R" е доста трудна буква за имента на програмите...

Но все пак: Registry Workshop.

Една програмка за замяна на RegEdit или RegEdt32. Вариант за приложение, което работи донякъде добре при редакция на регистри.

http://www.torchsoft.com/images/rw_screenshot_small.gif

Link to comment
Сподели другаде

Adobe Photoshop- програма за майсторска обработка на изображения. Доста сложна за жалост.Платена е, но пък от тук, можете да изтеглите безплатен ъпдейт, ако вече сте я закупили:

Тук!

Link to comment
Сподели другаде

TrayIt - чудесно малко приложение, което ще ви спести ценно място върху лентата със задачи, като прати всяко избрано от вас приложение в системния трей.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Лелееее! Забравих я тази игра.

И така:

The FilmMachine- ръководство за работа можете да видите Тук!

С помоща на тази програма, можете да конвертирате avi> dvd, svcd или vcd.

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ... нека опитам и аз :)

 

Easy PDF to Text Converter

 

Имам някаква Free версия на програмата, с която лесно се преобразува текстов документ от .pdf файл в .txt файл. С две думи извлича текста от .pdf до .txt

Редактиран от coldy
Link to comment
Сподели другаде

Rainbow Folders - служи за "оцветяване" на папките. Програмата е малка (~300Kb), не изисква инсталация и е с лиценз Postcardware - авторът на програмата колекционира пощенски картички. Предимства: лесна за работа и (почти) безплатна. Недостатъци: няма възможност за оцветяване на няколко папки едновременно; преместването на оцветена папка премахва оцветяването. Програмата работи под управлението на Windows 9x/2000/XP.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...