Jump to content

Програмни познавачи


danina

Препоръчан пост

Привет!

Днес нещо ме дойде муза за игрички. Предлагам ви още една.

Правила:

1. Първият казва една програма / изписана в оригинал- на латиница /

2. Втория казва друга програма, която започва с буквата, на която завършва програмата, казана от предишния.

Н-р:

аз казвам IrfanView, а човека след мен Word. Следващия трябва да каже програма, която започва с D.

За да е по- интересно и полезно- нека добавяме с по едно изречение за какво е програмата, за която пишем.

 

И така- Аз казвам Subtitle Workshop- програма за обработка на субтитри.

Вие сте!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Играта ми изглежда доста интересна и аз мисля да се пробвам. Нищо че репертоара ми от програми е малко беден... :OK:

Моето предложение е: Power Point - програма за правене на презентаци, за да бъде дадена идея, проект и т.н. представен на аудиторията. :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Хехе! Страхотни сте! Знаех си аз, че софта не ви затруднява.

Your Uninstaller- за дейнсталиране на програми, с които windows не се справя.

PP: Идеята на panevdd да слагаме и линк за сваляне много ми допадна. Така ще ни бъде и приятно, и полезно. :)

Link to comment
Сподели другаде

RipIt4Me - RipIt4Me e безплатна програма за безпроблемно копиране на DVD, които имат сериозни защити срещу презапис от рода на ARccOS™, RipGuard DVD и други. Доста други подобни платени приложения не могат да се справят успешно с тези защити. RipIt4Me има изключително прост и лесен интерфейс и е от рода на програмите, които работят с един клик. За нормалната работа на програмата е нужна друга такава - DVD Decrypter.
Link to comment
Сподели другаде

eXPress Collage Lite- програма с която можете да създадете фото албуми, календари и други презентации, като добавяте и звуци, графики и текдст.

Програмата има безплатен вариант- демо, който мисля, че се справя доста добре. За жалост сътвореното е exe. файл, но казват, че в платената версия има и други варианти.

Сваляне!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...