Jump to content

Link: Сайт за онлайн телевизии (заявки на потребители)


dimd

Препоръчан пост

  • Отговори 512
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мнението е извън темата, тъй като запитването е относно онлайн телевизионни програми.

Истината е, че освен стриймовете на 3-те национални ефирни телевизии, нищо друго не работи като хората. Всеки прави сайт за онлайн телевизия/радио, за да печели пари от реклами, а се ползват едни и същи стриймове, като повечето от тях не са активни в момента и др пълни с плява нета, със сайтове в които телевизиите/стриймовете еднакво не работят :angry:

Дори да иска човек да си плати да гледа телевизията онлайн, няма къде да си плати за да гледа кабелните като AXN например. А сме 21 век!!! Не всичко трябва да е пред телевизора!!!

Link to comment
Сподели другаде

Не оспорвам, че нещата, които твърдите, са истина. Не можах да разбера единствено защо цитирахте моето мнение. Няма никакъв проблем, просто ми стана интересно.
Link to comment
Сподели другаде

Не оспорвам, че нещата, които твърдите, са истина. Не можах да разбера единствено защо цитирахте моето мнение. Няма никакъв проблем, просто ми стана интересно.

Защото както ти видя, в темата всеки пуска не полезни линкове, а често сайтове за "некадърно саморъчно направени безплатна телевизия с крадени стриймове", а този който беше даден е поредният сайт oт подобен род, чиито линк дори беше даден не на място.

п.п Предлагам да говорим на "ти", вие е твърде студено.

Link to comment
Сподели другаде

Да не говорим, че едната национална телевизия, за да привлече потребители към новият си платен сайт, беше пуснала мач от шампионската лига там. И затваря достъпа си на записани предавания, за да печели пари... :)
Link to comment
Сподели другаде

TechMaster

Gledaneto na televizija ot sajtove e pulna glupost,interneta e pulen s adresi na kanali na prilicno kacestvo a i takiva koito gi nema v interneta na perfektno kacestvo po golemo i ot kabelnata ,da ne govorim ce mozjesch da gledasch vsicki kanali ot EU i Azija i nekoi ot America koito sa na HD kacestvo samo ti treba burz internet prosto nemas covek da ti kaze mozje i da si platis ima kude da ti zemat parite vednaga prosto neznaesch i zarezi sajtovete tova e samo za hora koito gi murzi i nisto ne razbirat .

 

Ако нямаш кирилица, занапред ползвай някой от сайтовете-кирилизатори. Все пак сме българи, нали?

 

http://2cyr.com/

 

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Link to comment
Сподели другаде

Интернета е пълен с адреси с прилично качество, а? Я ми намери AXM Sci-Fi или Fox Crime с прилично качество?

Истината е, че освен за ефирните телевизии и някои по-тъпи кабеларки/някои само/ няма стриймове на нормални кабелни канали, които да са стабилни, а не 1 ден да са там, 2 дни да ги няма. Аз лично като ползвам сайт или стрийм ми се иска да е стабилен.

Лично аз съм издирвал актуални стриймове на тези 2 канала, защото не ми се седи пред телевизор, като мога да го гледам на лаптопа далеч по-удобно.

Ами просто няма или прекалено добре се покриват и не мога да намеря такива. Официално посочените телевизии не излъчват такива в интернет.

Между другото, правописа ти куца DIVAK22.

Link to comment
Сподели другаде

Наскоро открих този адрес и според мен има доста неща за гледане / редовно си гледам по нещо от каналите / - http://nowwatchtvlive.com/2011/07/sky-sports-1-hd-live-watch-sky-sports-1-online-sky-sports-1-hd/ .Със здраве!
Link to comment
Сподели другаде

TechMaster

 

Много важно че ми куца правописа това е така заради транслатора и темата е телевизия ако искаш да получиш нещо обади се на скаипа нема тука да ти слагам стремове а това че незнаеш как да ги намериш незначи че ги няма.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте ! Аз когато искам да гледам телевизия онлайн ми излиза ето това http://prikachi.com/...66/4401766E.png . Със всички браузъри е така :crazygirl2: .

 

Пробвай с Windows Media Player Pluggin for Firefox, който м/у другото работи и на Opera, Safari.

За Internet Explorer и Google Chrome би трябвало да изкочи жълта лента в която да иска разрешение за стартиране на addon (добавка), при което трябва да разрешиш.

Надявам се, имаш инсталирани

Adobe Flash Player ActiveX

 

Adobe Flash Player Pluggin

Link to comment
Сподели другаде

За Internet Explorer и Google Chrome би трябвало да изкочи жълта лента в която да иска разрешение за стартиране на addon (добавка), при което трябва да разрешиш.
Излиза ми жълтата лента и цъкам на нея и след това тези прозорци в линка по -горе съм показала . Имам Adobe Flash Player но дали е инсталиран не знам .
Link to comment
Сподели другаде

Излиза ми жълтата лента и цъкам на нея и след това тези прозорци в линка по -горе съм показала . Имам Adobe Flash Player но дали е инсталиран не знам .

 

Изтегли от линковете в предното ми мнение всичко - Adobe Flash Player ActiveX, Pluggin и Windows Media Player Pluggin for Firefox (защото грешката това показва, че нямаш или е повреден).

Освен това изтегли и Uninstall Flash Player, от линка в зависимост дали операционната ти система е 32-битова или 64-бита

Затвори браузерите, даже по-добре рестартирай компютъра.

Стартирай uninstall, exe-то, кликни на Uninstall, като приключи натисни Done.

След това инсталирай Flash player-ите (ActiveX и Pluggin), слагай отметка на

"I have read and agree to the terms of the Flash Player License Afreement"...

И накрая инсталирай WMPlayer Pluggin for Firefox

Рестарт за всеки случай на компютъра и пробвай да отвориш сайта.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...