Jump to content

Link: Сайт за онлайн телевизии (заявки на потребители)


dimd

Препоръчан пост

  • 2 weeks later...
  • Отговори 512
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Живея в чужбина. Защо не мога да гледам bTV онлайн?

 

Можете да гледате bTV онлайн, ако се регистрирате в сайта www.neterra.tv. Нетера ЕООД има изключителни права за излъчване на програмата на bTV в чужбина.

... а от nettera, ще ти искат кинти...

Няма безплатен обяд.

Link to comment
Сподели другаде

:offtopic:

Благодаря за информацията :hesthebest:

Пак заповядай ;)

По принцип за нетера няма невъзможни неща- що се касае до правата за разпространение. В Мрежата, съм засичал доста рипнати предавания от нетера, при това предавания, които на мен при опит да ги гледам, ми изписва " В момента се излъчва продукция, за която нетера няма права за интернет разпространение"- или нещо много сходно с това - става въпрос за предавания по НОВА. Също така, на български АйПи-та не се предлага нищо дуго освен безплатен абонаментен план. Интересно ми е, какви са цените за плановете "на живо" и "пълен спектър"- ако някой знае нека сподели.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Ето ви един уникален сайт ако искате да следите програмите по МНОГО телевизии. Много добре организиран: http://www.max2.tv/tvschedule/p1_2_0.html

 

Мерси много. Наистина много добре е измислен. Точно това търсих :)

Link to comment
Сподели другаде

А някой да знае къде мога да гледам онлайн National Geographic (може и на английски) ???

Aко искаш пробвай програмката SopCast - там съм засичал NG, но сега прегледах и в момента я няма :(- и като бонус ти идват(идваха) субтитри на китайски :D . А относно програмката - много лесна и достатъчно ефективна. Всеки може да пусне стрийм само за 5 минути, и да сподели това което му харесва със Света. Лично мислех да пусна едно кратко ръководство (естествено само за потребителите на Softvisia) как да пуснем стрийм в SopCast на всякакви формати, но в последно време не ми остава време. Ако някой иска да го направи, ще споделя идеите си. То малко като офтопик стана това моето ама... нали. ;)

Успех.

 

Ето линк, на наскоро попаднал ми сайт за онлайн телевизия, който се развива доста стремглаво http://mysite-bg.com , и дано да продължи, защото има и неработещи телевизии, но до сега никой не е предлагал канали на 2Mbps- (сещаме се от де е сигнала, но... идеята оправдава средствата :D )

Редактиран от Tragedy
Допълнено мнение по молба на потребителя
Link to comment
Сподели другаде

  • 11 months later...

:offtopic:

Някой може ли да ми каже, защо шрифта от този сайт при мен излиза на маймуница, когато го отварям с Mozilla Firefox, а с Internet Explorer всичко е нормално?

Проблема съм го забелязал и при други сайтове. :bye:

Link to comment
Сподели другаде

:offtopic:

 

Някой може ли да ми каже, защо шрифта от този сайт при мен излиза на маймуница, когато го отварям с Mozilla Firefox, а с Internet Explorer всичко е нормално?

Проблема съм го забелязал и при други сайтове. :bye:

Отваряш мозила. Oтиваш нa изглед\кодиране на знаците и избираш уникод(utf-8)

Link to comment
Сподели другаде

Някой може ли да ми каже, защо шрифта от този сайт при мен излиза на маймуница, когато го отварям с Mozilla Firefox, а с Internet Explorer всичко е нормално?

Проблема съм го забелязал и при други сайтове. :bye:

Решението: Изглед => Кодиране на знаците => Уникод (UTF-8) ;)

____________________

edit: Явно пиша бавно :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...