Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте, от вчера на Google Chrome(Portable39.0.2171.95), ми излезе един бутон за  "first user"-човечето горе в дясно. Какво е това и как пък така се появи като аз съм си отметнал (виж на снимката) да нямам такъв. На мен не ми трябва... Но и не знам много за тази "екстра". Ето:post-9788-0-27708400-1421237359_thumb.jpg Сега ако го изтрия ще ми изчезнат и букмарковете и пароли... Пробвах вече.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Това е нова опция към Chrome. Смисълът й е настройките на браузъра, история, отметки и т.н. да са вързани към конкретен профил в Google, за да може да са достъпни към всички устройства. Удобството в случая е, че на мен може да са ми удобни едни настройки, а на човек, работещ на същата машина-други, като няма да се налага да се пипат, а единствено да се влезе в съответния акаунт.

Link to comment
Сподели другаде

Да, обаче ако не искам да ми се знаят в Гугъл букмарковете и паролите. Ако не влезна в профила(там като кликна на човечето има син бутон "Вход в Хром"), т.е. не влезна в профила в хром, -няма да ми запомнят настройките? Понеже аз имам някакъв Гугъл акаунт, мисля че за Ю-Тюб съм правил....

Link to comment
Сподели другаде

Да, няма как да се синхронизират настройките на браузъра, ако не е направено логване в акаунта към Google. Ако все пак акаунта се ползва в момента, има възможност да се прекъсне синхронизирането или да се избере какво точно да се синхронизира към профила (в chrome://settings/syncSetup).

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...