Jump to content

Препоръчан пост

Изключи браузъра. Влез тук.

C:\Users\%userprofile%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data
Преименувай папката Default така: Default.old
Включи браузъра и виж дали проблема ще стои.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Направих го това, сега имам нова папка Default. Опитах се да пейстна в новата файловете  Login Data и Login Data-journal, но не ми излиза че ми е запаметил браузъра паролите паролите...

 

П.П.

След рестарт на браузъра вече ми излизат паролите. Сега ще видя дали ще се получава проблема с началната страница на Гугъл. А, тази папка Default.old, да я изтрия? Нали не ми трябва вече? 

Също и гледам че има два файла Bookmarks и Bookmarks.bak, те да не свършат същата работа като тези за паролите? Т.е. да си импортирам чрез тях отметките а не чрез предварително изведен файл(аз си имам такъв и с него си ги въведох) но питам дали тези файлове ще свършат тази работа също?

 

П.П.П.

И още, като се порових в компютъра, открих един куп папки някой от които май мога да изтрия. Само че не знам точно кои. Виж на снимките и дай съвет:post-9788-0-32418500-1410252565_thumb.jpgpost-9788-0-23376600-1410252589_thumb.jpgpost-9788-0-47168300-1410252824_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря, супер(разбрах за файловете на отметките).  А тези на снимките, кои да изтрия? Особено там при актуализацията на Хрома има стар хром, май може да го махна(на третата снимка първата папка)?

Друго което открих е че ако забраня бисквитките, когато се опитам да влеза в форума на Софтвизия -на става. Разреших ги и се получи. А, иначе от настройките ги забраних някъде. Сега вероятно когато се наложи да влезна в сайт с парола ще трябва ръчно да ги разрешавам.

 

И изтрих тези:post-9788-0-58330700-1410255825_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Бисквитките винаги ги остави разрешени. Добре е, че си изтрил маркираните. Те са от стария хром. Коментар #18 от първата и втората снимка недей да триеш нищо. 

Link to comment
Сподели другаде

Знам че и това е мн.вероятно да е. Не, разбира се че може самата версия "портабъл да не е нещо наред.... Може, защото си играя с настройките и забранявам бисквитки, местоположение, и т.н., каквото ми хрумне... и да бъркам. Но пак ми излиза този прозорец че е "блокирала страницата" , и след това се зарежда... Както и за е с колегата Стоянов, опитахме доста неща(имах полза дори от това че научих нещо). Когато преинсталирам Уиндоуса ще си кача както ти казваш редовна версия. Или тук някога ще правя още "опити". Пък и си имам Интернет експлорър, редовно се ъпдейтва и  Даже се чудя защо не си го ползвам(забелязвам че зарежда и по-бързо), а си слагам Хрома по навик, за да имам два различни браузъра в компютъра.... Ще си кача отметките в Интернет експлорър-а и ще го ползвам. Благодаря приятели.

Link to comment
Сподели другаде

А, някъде да има класация за най-добрите(бързи и леки за компютъра) браузъри?

Няма такова нещо, защото няма някакъв сигурен начин да се определи кой браузър е най-лек и/или най-бърз. Най-добре инсталирай желаните браузъри, поработи с тях и прецени сам кой от тях ти допада най-много (откъм функции, производителност, интерфейс и каквото друго е важно за теб).
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...