Jump to content

Проблем: Компютъра вместо да се изключи се рестартира


Препоръчан пост

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Опитах и с този драйвер който ми предложи в пост #32 - но отново Windows не ми дава да го актуализирам и ми изписва това:

 

Windows прецени, че софтуерният драйвер за вашето устройство е актуален.

 

Между другото съм почти 99% сигурен, че драйверите които са ми инсталирани в момента за чипсета на дънната платка, не са за Windows 7, а са за Windows XP, тъй като аз за чипсета и дъното нямам драйвери за Windows 7. Опитвам се да намеря в интернет такива за 7, но нещо не мога да ги открия.

Link to comment
Сподели другаде

Не знам точно как ти изглежда BIOS, но някъде трябва да има опция подобна на „Onboard LAN“ или нещо такова.

Колкото до снимката, тази не ми върши работа. Кликни два пъти върху картата, иди на подпрозорец Драйвер и дай снимка от него.

Link to comment
Сподели другаде

Ами давам му че искам аз да избера от компютъра, от място от където да го актуализира, и му посочвам папката в която се намира драйвера, след което ми изписва съобщението че вече е актуализиран. Къде може да бъркам?

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за разяснението, не го знаех това. Но избрах точно подпапката WIN7\32 и отново получих същото съобщение:

 

Windows не може да актуализира драйвера защото прецени че софтуерният драйвер за вашето устройство е актуален.

Link to comment
Сподели другаде

Ами нямам "Onboard LAN", нещо никъде не  ги виждам тези мрежови карти, а си спомням че преди съм я забранявал сам, но как съм ги виждал тогава не си спомням.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...