Jump to content

Проблем с Malwarebytes Anti-Malware и Daemon Tools


Препоръчан пост

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Популярни дни

ТОП потребители в тази тема

Значи днес успях да го инсталирам DT, незнам и аз как, някаква магия стана явно, ровех се в нета и търсех портативна версия на програмата, и попаднах на версия 4.41.3.173, опитах да я инсталирам и стана, но накрая на инсталирането, ми изписа че се е инсталирала без STPD до колкото видях, и за сега работи повече от нормално. Понеже тази програма изключително много ми трябва, не искам да я губя и да оставам без нея отново. Хич и на идея си нямам какво е това STPD, но програмата си работи перфектно и без него, дори не съм я регистрирал, при инсталирането и дадох Trial Version.

Така че ако може за сега да не я пипаме, освен ако не направи  пак някой проблем.

 

Да се заемем с проблема с Malwarebytes Anti-Malware, какво може да се направи и как да го инсталирам на компютъра си?

Link to comment
Сподели другаде

Уверете се, че Malwarebytes Anti-Malware е деинсталирана от контролния панел, и е почистена с инструмента за премахване на остатъците.

 

Изтеглете програмата SystemLook:

Стартирайте програмата:

  • в бялото поле въведете следната информация 1 към 1.
:folderfind
*Malwarebytes*
:filefind
*Malwarebytes*
:regfind
*Malwarebytes*

  • натиснете бутона Look.
  • след няколко минути ще се отвори лог-файл.
  • прикачете го тук или в хост по избор.
Link to comment
Сподели другаде

Нещо сте объркали при копирането. При мен работи, направете нова проверка като копирате всичко. Дори точките в началото. 

 

П.С. Всяка команда трябва да е на нов ред.

Link to comment
Сподели другаде

Първата папка я намерих и я изтрих, но втората колкото и да търсих никъде не мога да я видя. Дори използвах програма да търси в цялото C и тя не я откри. А съм дал скрити файлове и папки да се виждат. Никъде не виждам такава директория " All Users " в цялото C.

 

Като искам да изпрaзня кошчето в което е папката Malwarebytes не ми дава и ми изписва това:

 

Трябва ви разрешение, за да изпълните това действие

Поискайте разрешение от Administrators, за да направите промени в тази папка

 

Как да го оправя това?

Link to comment
Сподели другаде

Отворете My Computer и горе в лентата поставете това:  C:\Users\All Users би трябвало да се отвори папката и вижте дали има папка malwarebytes.

 

 

Изключете KIS(Kaspersky Internet Security 14.0.0) и пробвайте да инсталирате Malwarebytes Anti-Malware.

Link to comment
Сподели другаде

Този път без грешки и нормално успя да се инсталира Malwarebytes Anti-Malware. Дано да работи нормално и да не ми създава проблеми отново.

 

Благодаря на всички.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...