Jump to content

Проблем с Malwarebytes Anti-Malware и Daemon Tools


Препоръчан пост

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Популярни дни

ТОП потребители в тази тема

Да, схванах. Сега ще пусна тогава да сканира само C с правилната команда, и пак да запиша и да прикача лог файла в следващия ми пост, така ли?

Недей.Във Event Viewer-a са го променили. Преди беше раздела Winlogon под Sourse.

Преди това имаше друго име.

Сега е chkdsk. Отваряш последният, който е най отгоре и разглеждаш.Ако има лоши сектори, пиши.

Ако няма пак пиши.:D

След това ще продължа със съветите.

Link to comment
Сподели другаде

Сега пиша от другия ми компютър който е с XP,  понеже този проблемния веднага след като писах последния ми пост, го пуснах да сканира с правилната команда и го рестартирах, и сега го изчаквам да приключи сканирането и да се включи.

Link to comment
Сподели другаде

Компютъра приключи сканирането, видях че накрая изписа че 1 сектор е поправен или нещо подобно, много бързо се скри и не я видях както трябва. Ти ми казваш сега да видя дали имам лоши сектори, никъде не виждам Winlogon и Sourse.

 

Какво да правя?

Link to comment
Сподели другаде

Компютъра приключи сканирането, видях че накрая изписа че 1 сектор е поправен или нещо подобно, много бързо се скри и не я видях както трябва. Ти ми казваш сега да видя дали имам лоши сектори, никъде не виждам Winlogon и Sourse.

 

Какво да правя?

Това което съм посочил във тема номер 9.

Тоест качи някъде файла така че да мога да го изтегля.

Искам да го разгледам.

А ти пробвай дали има промяна?Можеш ли да инсталираш вече MBAM?

Link to comment
Сподели другаде

Това е файла от последното сканиране:

 

https://www.zeta-uploader.com/1566186458

 

Ще опитам да инсталирам Malwarebytes Anti-Malware дали ще се инсталира и ще пиша.

 

Проблемите ми продължават, нито мога да инсталирам Malwarebytes Anti-Malware, а като искам да инсталирам Daemon Tools, постоянно ми изписва, че трябва да се рестартира компютъра, и след рестарт ми изписва същото.

Link to comment
Сподели другаде

Ето го реда т сканирането:

http://prikachi.com/images.php?images/255/7419255J.jpg

Отново всичко е наред.

Със това се отхвърли точка номер две от моят първи пост във тази тема.

Сега да се насочим към първа точка.

Сигурен ли си че деинсталираш правилно програмата?

Във сайта на Malwarebyte за тази грешка имат само един отговор.

Трябва да се премахне до сегашната инсталация със техният инструмент:

https://forums.malwarebytes.org/index.php?/topic/146017-mbam-clean-removal-process-2x/

Link to comment
Сподели другаде

Аз първо опитах точно с техния инструмент, но веднага щом го стартирам, и ми изписва че трябва да рестартирам компютъра за да продължи деинсталирането, и след рестарт като го стартирам - пак ми изписва същото. За това я деинсталирам по-нормалния начин - от контрол панел и премахване на програми.

 

Този проблем е много по-сериозен от колкото първия, нямам представа от къде и как се появи но ме притеснява много.

 

Имам всички актуализации инсталирани за Windows 7 Ultimate Service Pack 1.

Link to comment
Сподели другаде

Ами до тук какво имаме.Първа точка не може да се реши.

Втора точка няма проблеми.

Трета точка.Не стигаш до 100%.А именно сканирането със Memtest.

Остава и последното.Вероятно вирус.

Да направим сканиране и за вируси.

Сега ще ти предложа,какво трябва да направиш.След като публикуваш това което е необходимо, ще го разгледам.Ще го разгледа и човека, който се занимава със антивирусни проблеми.И ако сметне за нужно, нека да премести темата.

Изтегли си Farbar Recovery Scan Tool.

Ето и инструкция как да я стартираш:

 

  Изтегли Farbar Recovery Scan Tool и го запази на десктопа.
    Стартирай файла FRST.exe с десен бутон => Run as administrator.
    Програмата ще се стартира. Натисни YES за да се съгласиш с лицензионното споразумение.
    Сложи всички отметки.
    Натисни бутона SCAN.
    Ще се създадат два лог файл с името - FRST.txt и Addition.txt на десктопа.
    Прикачи лог файловете в следващия си коментар.
 

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Autoruns и:

1) стартирай програмата;

2) избери Options -> Filter Options... -> постави отметки на Hide Microsoft entries и Verify code signatures -> OK;

3) меню File -> Refresh;

4) меню File -> Save... (от падащото меню остави избран .arn за файлов формат).

5) архивирай създадения файл с удобен за теб архиватор и прикачи архива към коментара си.

 

Описание как се прикачат файлове (ако не знаеш):

- при публикуване на коментар кликни бутон Повече опции;

- долу в секция "Прикрепяне на файлове" посочи файла и кликни бутон Прикачи този файл;

- накрая кликни Добавяне в мнението.

Link to comment
Сподели другаде

Малко се позабавих за което моля да бъда извинен. Това са логовете от FRST.tht и Adition.tht и лога от Autorun.

 

Eдиния лог не можа да се качи, като искам да го прикача ми изписва това:
 

 

Error You aren't permitted to upload this kind of file

 

за това го качих тук:

 

https://www.zeta-uploader.com/1243249272

FRST.txt

Addition.txt

Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирай DAEMON Tools, след което рестартирай. След това деинсталирай SPTD с инструмента от тази страница (изтегли този за твоята архитектура). След това отново рестартирай. Накрая инсталирай последната версия на DAEMON Tools.

Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирай DAEMON Tools, след което рестартирай. След това деинсталирай SPTD с инструмента от тази страница (изтегли този за твоята архитектура). След това отново рестартирай. Накрая инсталирай последната версия на DAEMON Tools.

Но според Addition txt. той няма инсталиран ДТ!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...