Jump to content

Натоварване на диска до 100% без причина!


LiL_Ju

Препоръчан пост

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

След това изпълни следното:

- изтегли прикрепения файл Fixlist.txt и го запази в същата папка, където се намира FRST/FRST64 (това трябва да е работния плот, ако си следвал точно инструкциите в предишния коментар);

- стартирай FRST/FRST64;

- кликни бутон Fix и изчакай инструмента да извърши поправките;

- ако случайно има нужда от рестарт, се съгласи и остави системата да се рестартира нормално, след което остави инструментът да си довърши работата;

- когато всичко приключи, в същата папка ще се създаде Fixlog.txt, копирай съдържанието му в или го прикрепи към следващия си коментар.

 

Опитай да стартираш компютъра в Safe Mode виж дали там ще има такъв проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Направих това с reg. файла ... Пуснах и Safe Mode но немога да преценя дали имам същите проблеми защото самото поле "Диск" липсва в Диспечер на задачите а и нямам интернет .... но все пак ми се струва,че отново се бави прекалено много и в Safe Mode .... 

Link to comment
Сподели другаде

Изтегли Process Explorer, разархивирай я на удобно място и стартирай я с администраторски привилегии. В прозореца намери копието на svchost, което натоварва системата (можеш да се ориентираш кое е то по използваното процесорно време и по услугите, които съдържа, просто посочвай с мишката svchost процесите и ще виждаш всичките услуги, които можеш да сравниш със списъка от първата снимка, която даде). Като откриеш процеса, кликни два пъти върху него, иди на подпрозорец Threads и дай снимка.

Link to comment
Сподели другаде

Тези снимки по време на натоварване ли са?

По принцип някоя от услугите в този процес създава проблема, номерът е да се открие коя е и защо го прави. Може би в дневниците на Windows ще има нещо полезно. Натисни клавиш Win + R, в полето напиши eventvwr.msc и кликни OK. Там кликни два пъти върху Windows Logs (не знам точно какъв точно е преводът на български). След това кликни с десния бутон върху System -> Save All Events As... и запази файла с подходящо име. След това повтори това и за секция Application. Накрая архивирай файловете с архиватор по желание и прикрепи архива към следващия си коментар.

Link to comment
Сподели другаде

Ами мисля че да ... то през повечето време или 99% стои натоварен лаптопа и мисленето му е мнооого трудно ... Не знам какъв е този процес и как се е получило така но аз си мислих че е по-скоро някакъв вирус или някой драйвър не ми е наред.

Дано съм запазил правилно файловете които искаш.

PS: Бях опитал опцията в Windows 8 да си преинсталирам само C: и в първите 2-3 пъти когато пуснах лаптопа всичко си беше наред според мен. После обаче отново се получи същата история ... без да съм направил нищо ? 

info za system i application.rar

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...