Jump to content

- Рутера "забива" ?!...


Препоръчан пост

    Здравей, -Благодаря за мнението,

 - Не знам какво е... Поне не е от рутера. И от мен. Най-вероятно. Завчера идваха и го оправиха интернета. Даже не ми се обадиха, чух ги да работят на кутията със суича, и аз отворих, но не са искали нищо от мен. И ги оставих. Разбрах че имало подобен проблем и на друг адрес. И си признаха че имат някакви проблеми често... :look: . И сменяват накрайника на кабела(с пластмасовата обувка),-намирам го на площадката... Та нещо там контакта ли да е... Но, каквото и да е , да се оправят. Сега, явно не искат да си казват какво е, защото доставчици доста, и хората ще почната до говорят че не им е добра мрежата, и т.н.  И ще се откажат от тях.... Мен лично ме дразни повече че първо казват от рутера е, после от потребителя и т.н. , и никого не казват че е техен и "по трасето" проблема. И карат човека да си рестартира ту рутера ,ту компютъра.... Знам че не са много добри евтините рутери и компютри но.... , -облаците им пречат. :juggle:

    Сега съм ги оставил, да правят каквото искат. Ако нямам повече от 1-2 дни ще им се обаждам. Нямам нерви да се занимавам с тях. Ако много "забива" ще ги сменям. 

 

    П.П.

За някакво вмешателство, не мисля. Май те не могат да си оправят мрежата... А и мен за какво ще ме подслушват? Толкова съм обикновен човек.... Но за атака от външен компютър, та аз си имам хубави настройки и защити.... Ти знаеш, бяхме ги коментирали в друга тема(когато да си настроя рутера...). Освен ако някой иска да влезе, и не може, и се бъгне нещо... :look: .

Вероятности много....

   -Живота продължава, .... :superman: .

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...