Jump to content

Зловреден код (помощ)


Препоръчан пост

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Деинсталирай двата вида Adobe Flash Player, които имаш и инсталирай актуалните от тук (за Internet Explorer) и тук (за другите браузъри).

Adobe Reader можеш да изтеглиш от тук.

Mozilla Firefox можеш да изтеглиш от тук.

Mozilla Thunderbird можеш да изтеглиш от тук.

 

Пиши отново, когато приключиш, за да дам последни инструкции и да се приключва.

Link to comment
Сподели другаде

Можеш да дадеш последните си инструкции.

Мисля че темата е за приключване.

Проблемът е отстранен.

Големи благодарности на: 

Night_Raven

Без теб не бих се справил.

Още един път

БЛАГОДАРЯ

Link to comment
Сподели другаде

Само една последна бърза проверка за подсигуряване.

 

Изтегли TDSSKiller и:

- разархивирай архива на удобно място;

- стартирай TDSSKiller.exe;

- кликни Accept на двете споразумения;

- кликни Change paramteres, в долната секция Additional options постави отметки на Verify driver digital signatures и Detect TDLFS file system и потвърди с OK;

- кликни бутон Start scan и изчакай да се извърши сканирането;

- ако не бъдат открити заплахи, просто кликни Close;

- ако бъдат открити подозрителни обекти, кликни Continue и след това Close;

- ако бъдат открити зловредни обекти, се увери, че от падащите менюта е избрана опцята Cure, кликни Continue и след това Reboot computer;

- в дял C: ще се създаде текстов файл дневник от сканирането (името му започва с TDSSKiller), копирай му съдържанието в следващия си коментар.

Link to comment
Сподели другаде

Всичко изглежда чисто. В такъв случай преминаваме към премахване на използваните инструменти.

 

Malwarebytes Anti-Malware можеш да я деинсталираш, освен ако не желаеш да я използваш за периодични сканирания разбира се.

Malwarebytes Anti-Rootkit можеш да ѝ изтриеш разархивираната папка и инсталационния файл, който изтегли.

HitmanPro можеш да я изтриеш, ако не си избрал да я инсталираш (т.е. ако си следвал коректно инструкциите ми). В противен случай ще трябва да я деинсталираш от контролния панел. Също така можеш да изтриеш и създадения от нея дневник.

TDSSKiller можеш да го изтриеш от работния плот, както и да изтриеш дневника(ците) му в дял C:\ (започващи с TDSSKiller).

RogueKiller можеш да го изтриеш от работния плот, както и намиращите се там дневници (започващи с RKreport) и папката RK_Quarantine.

AdwCleaner можеш да го изтриеш от работния плот, както и папката му в дял C:\.

JRT можеш да го изтриеш от работния плот, както и създадения от него дневник (JRT.txt) и папката му в дял C:\.

FRST можеш да го изтриеш от работния плот, както и създадените от него дневници (FRST.txt и Addition.txt) и папката му в дял C:\.

RKill можеш да го изтриеш от работния плот, както и създадения от него дневник (RKill.txt).

DDS можеш да го изтриеш от работния плот, както и създадените от него дневници (dds.txt и attach.txt).

SecurityCheck можеш да го изтриеш от работния плот.

 

С това приключваме окончателно.

 

След като пишеш още веднъж, за да знам, че всичко е наред, ще изтрия качените дневници.

Link to comment
Сподели другаде

Големи благодарности на теб и екипа. Форумът е наистина страхотен.

Всичко е наред. Запазих си:

Malwarebytes Anti-Malware / adwcleaner / JRT

И аз мисля че темата е за преключване.

 

 

 

 

 

Що се отнася до мен, аз съм винаги готов да уча, макар че не винаги ми харесва да ме обучават.Уинстън Чърчил

Link to comment
Сподели другаде

Гост
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Създай ново...