Jump to content

Онлайн работа


Препоръчан пост

С цялото ми уважение към всички в този форум, но в "раздела" онлайн работа сте пълни инвалиди. Аз съм се занимавал доста дълго време с това и съм припечелил над 2000 лв. Има много начини да се правят пари в Интернет (дори да не визирам работа на трудов договор). От Affiliate през HYIP сайтове, чак до PPD, PPS. Начините са стотици, но трябва наистина доста време, начална инвестиция / не винаги /, познания, перфектна интернет връзка, познания по английски език и какво ли още не. Да не забравяме CPA, PPA, PTS, Adsense, PTC (редки случаи), Фрийлансъри, Валутна търговия и какво ли още не.
Link to comment
Сподели другаде

С цялото ми уважение към всички в този форум, но в "раздела" онлайн работа сте пълни инвалиди.

 

Никой не е казал, че не съществува онлайн работа, нито пък да заявява, че има само един или два начина.

Link to comment
Сподели другаде

С цялото ми уважение към всички в този форум, но в "раздела" онлайн работа сте пълни инвалиди. Аз съм се занимавал доста дълго време с това и съм припечелил над 2000 лв. Има много начини да се правят пари в Интернет (дори да не визирам работа на трудов договор). От Affiliate през HYIP сайтове, чак до PPD, PPS. Начините са стотици, но трябва наистина доста време, начална инвестиция / не винаги /, познания, перфектна интернет връзка, познания по английски език и какво ли още не. Да не забравяме CPA, PPA, PTS, Adsense, PTC (редки случаи), Фрийлансъри, Валутна търговия и какво ли още не.

Айде кажи как става? Така на доверие ли да приемем думите ти? Пусни тема, разясни... -Нима не искаш и други да спечелят пари он-лайн? Или само се хвалиш?

Link to comment
Сподели другаде

С цялото ми уважение към всички в този форум, но в "раздела" онлайн работа сте пълни инвалиди. Аз съм се занимавал доста дълго време с това и съм припечелил над 2000 лв. Има много начини да се правят пари в Интернет (дори да не визирам работа на трудов договор). От Affiliate през HYIP сайтове, чак до PPD, PPS. Начините са стотици, но трябва наистина доста време, начална инвестиция / не винаги /, познания, перфектна интернет връзка, познания по английски език и какво ли още не. Да не забравяме CPA, PPA, PTS, Adsense, PTC (редки случаи), Фрийлансъри, Валутна търговия и какво ли още не.

HYIP - това е финансова пирамида. Основното в схемите за печелене на пари в интернет и от кликове е привличане на още и още хора. От кликове не се печели, а от реферали и вмъкване на още хора в схемата. Сумите като цяло са пренебрежително малки.

Валутната търговия, Forex и фондовите борзи изискват солидни познания, предугаждане на ситуацията и още много неща, които ако всеки ги притежаваше, всички бихме били банкери. Но уви - това не е така. Безсмислено е да се обсъжда този аспект на нещата тук. И да...можеш да си изгубиш всичките пари за един миг...

Adsense и прочие - за това се изисква да имаш сайт с добър брой посещения. Иначе няма смисъл.

Като цяло "интернет работа" с кликове и т.н просто няма. Изискват се солидни познания извън сферата на интернет, за да може да се печелят пари. В такъв случай интернет е по-скоро медиатор, отколкото работно място.

На кратко - чрез интернет могат да бъдат печелени пари, но на практика се изискват солидни познания и схеми с кликове и финансови пирамиди са абсолютна и пълна загуба на ценно време. Който не е учил банково дело или не е програмист, по-добре да си намери нормална работа(реална, не интернет).

Link to comment
Сподели другаде

Ей, никои не иска да произвежда блага. Консуматори.

В днешно време интелектуалните продукти са доста преференцирани пред всичко останало. За да направиш кило сирене ти требе 3 литра мляко. За да направиш 2 кила сирене ти требе 6литра мляко. Правиш една програма и след това я копираш до безкрай и само събираш парички. Правиш една песен и след това само за копирането й искаш парички. Следователно тези, които произвеждат блага материални са ощетени спрямо тези, които създават някакъв вид интелектуален продукт и е нормално никой да не иска да бъде ощетен :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...