Jump to content

Онлайн работа


Препоръчан пост

Как мога да си намеря работа онлайн?Няма значение колко часа ще е работното време.

По принцип за такава работа плащат ли се заплатите или просто ни използват докато се усетим и се откажем.

 

Link to comment
Сподели другаде

Работа онлайн има само ако си програмист или консултант към някой магазин и то пак си в офиса, но комуникацията е по интернет. Иначе ако не си програмист, не се занимавай с глупости, пари най-вероятно няма да видиш. Отиваш и си намираш една обикновена гадна 12 часова работа без почивен ден. Свиквай, лесни пари няма.
Link to comment
Сподели другаде

Търсех и продължавам да търся работа като компютърен техник,но нямам сташ и никои не ме взема на сериозно.

Като си кандидатствам за работа от саита жобс.бг не получавам отговор,а като питам по сервизите ми казват че нямат нужда от работник.

Незнам какво да правя вече.

Link to comment
Сподели другаде

Търсете си друга работа. Повечето сервизи изискват образование и/или стаж в дадената сфера. Отделно трябва да имате доста солидни познания. В България е трудно да получите възможност за добро обучение, а какво остава да се реализирате в желаната сфера.
Link to comment
Сподели другаде

Обрзованиео го имам"завършил съм микропроцесорна техника".

 

 

Образованието го имам"завършил съм микропроцесорна техника".

Занимавам се с поправка на компютри в домашни условия от доста години (предимно плеинсталации,почистване от прах,анализиране на сини екрани,подменям изгорели части,сменям подути кондензатори и изгорели транзистори,и др. по елементарни неща )

 

Извинявам се за повторението незнам защо се получи така написал съм го само веднъш,и не ми дава да го редактирам

Link to comment
Сподели другаде

А производствената практика, която трябваше да изкараме последните две години, карал ли си я или си отбил номера? Въпросът ми е свързан с това, че като отидеш да кандидатстваш за работа, може да кажеш: "Правил съм това и това, мога това и това и съм карал стаж еди си къде". Все пак малко или много ще наклони везните.
Link to comment
Сподели другаде

Пич, сори ама ако си специалист, и с образование,......-абе мноо правописни грешки имаш...... Само като чета постовете Ти..., не мисля че ще те назначат някъде. Това е т.нар. градивна критика, не го приемай като заяждане.
Link to comment
Сподели другаде

Незнам какво да правя вече.

Аз знам - хващаш се барман/сервитьор или друго подобно в сферата на обслужването, както всички твои набори. Това е истината.

Образованието го имам"завършил съм микропроцесорна техника".

Занимавам се с поправка на компютри в домашни условия от доста години (предимно плеинсталации,почистване от прах,анализиране на сини екрани,подменям изгорели части,сменям подути кондензатори и изгорели транзистори,и др. по елементарни неща ) Извинявам се за повторението незнам защо се получи така написал съм го само веднъш,и не ми дава да го редактирам

С дипломата за средното образование можеш в момента да си избършеш дупето след тоалетната, тя нищо не струва за работодателите, понеже има още 10 пишман вишиста, които се борят за мястото. Като цяло нещата са пълна пародия, понеже в образователната ни система се пропускат хора, които не заслужават да завършат, в резултат дори за професии, където не се изисква висше образование то се изисква, поради пренаситеност с вишисти, които не са заслужили да бъдат такива. С което не съм съгласен, понеже дори и средното бях си го завършил с голяма мотивация за това да бъда знаещ и можещ човек. Всичко основно става с връзки или нахалство, за съжаление.

Поради многото "плява" от "квалифицирани" кадри нещата не са розови и за тези, които все пак знаят и могат много.

Отделно, ако си си написал CV-то толкова грамотно, колкото и тази тема, няма да получиш отговор никога.

Пич, сори ама ако си специалист, и с образование,......-абе мноо правописни грешки имаш...... Само като чета постовете Ти..., не мисля че ще те назначат някъде. Това е т.нар. градивна критика, не го приемай като заяждане.

Именно.

Link to comment
Сподели другаде

Най-вероятно си прав ще си намеря някаква работа и ще я работа без желание.

А за сивито то си е само за попълване не мисля че има много за писане по него.

 

Link to comment
Сподели другаде

Най-вероятно си прав ще си намеря някаква работа и ще я работа без желание.

А за сивито то си е само за попълване не мисля че има много за писане по него.

Най-голямата грешка е, че си мислиш, че CV-то е само за попълване. Сигурно си оставил празни полета и 100% си оставил като заглавие "Европейски формат на автобиография". Знаеш ли, че за да напишеш едно дори малко прилично CV ще ти трябват няколко дни четене, а за по-сигурни резултати ти трябва консултация със специалист? Истината е, че в днешно време не е важно какъв си, CV-то и мотивационното писмо продават. Хващаш се и четеш много.

Масово сервизите са малки и частни, а големите фирми не са много, та малките частни се водят от няколко човека/съдружници и те сами си работят, рядко търсят персонал, особено че 18/19годишен неподготвен кадър без документиран стаж и опит, без да се е доказал в специалността рядко е атрактивен кандидат.

Link to comment
Сподели другаде

CV-то съм го оставил на европейски стандарт.

Мотивационо писмо не см писал защото не го изискваха но ще си напиша и ще си напиша ново CV.

Чети тук Десет златни правила за перфектна автобиография

Link to comment
Сподели другаде

Вече правописа ти е по-добре, .....-вярвай в себе си, и ще успееш. :bgflag:

П.П.

Регистрирай се в сайта Джобс.бг, те от там по твоите предпочитания за населено място ще ти пращат и-мейли с наличните работни места. Все пак е нещо, и безплатно. Проверявай на трудовата борса в града ти. И общувай с познати, коментирай, казвай им че търсиш работа,...така се прави.

Късмет!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...