Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

След като при 1:1 със Германия се чудихме доста време за първо или за трето място в групата ще правим опит, сега се молим, онези които вчера бихме да играят почтено и да победят иначе се срещаме с руската мечка, което ще означава край на първенството за нас.Егати пародията.Най- неприятното е, че за пореден път се оставяме на чуждата милост
Link to comment
Сподели другаде

Айдеее поляците се оказват че имат курек в гащите и повеждат :haha: :haha: :haha:

 

Хахахахаааааааааааааааааааааааааааа :haha: :haha: :haha: Жесток коментар,изби рибата с това. Супер !

Link to comment
Сподели другаде

Защо всички ни отписвате предварително ако се паднем с руснаците... ??? Ако мислим така за всеки мач.. по - добре да си стоим в България и да не ходим нито на европейско, нито на световни първенства, световни лиги, олимпиади и т.н
Link to comment
Сподели другаде

Аааама много ясно, че Полша ще се излигави за пореден път.. Абсурд да бият. Абсурд.

 

Не трябва да се дава гласност на точкуване и класиране.. Да се държат отборите в неизвестност.. Да са принудени да играят до дупка и чак накрая да добият публичност резултатите, че е грозна работа с това сметкаджийство.

 

БОли ги поляците за честна, доблестна игра.. нали играят за пари. Да бъдем реалисти.

 

А нашите както са на приливи и отливи.. да чакаме благоприятните фази на луната? xaxx

Link to comment
Сподели другаде

Защо всички ни отписвате предварително ако се паднем с руснаците... ??? Ако мислим така за всеки мач.. по - добре да си стоим в България и да не ходим нито на европейско, нито на световни първенства, световни лиги, олимпиади и т.н

Абе хора, ние каква ни е целта - да играем все за чест или за медал? Явно трябва да си разберем целите. Аз от нашите искам финал, те казаха същото преди да отидат на Еврото. Обаче е самоубийство да се нанизваш на фаворита за първенството и най-добрия може би в света на 1/4 финал. Имахме шанса да си останем трети при 1:3 от Германия и да си играем с Чехия и евентуално Полша след това, което е 100 пъти по-добре от Естония и ако успеем да ги преодолеем после Русия, макар че вече и в това се съмнявам. Аз съм казал - подкрепям ги докрай и им желая успех, но искам медал от тях. А това няма да се случи явно.

Link to comment
Сподели другаде

А дали е сигурно, че ако останехме трети щяхме да победим чехите, които са домакини и със Щокр могат да ни създадат доста главоболия???... Не казвам, че руснаците не са фаворит, ама защо ако ще излизаме срещу тях ще е със свалени гащи??
Link to comment
Сподели другаде

Иван или някой друг след точките кой, друг показател се гледа за класирането?Геймов или точков коеф?

Естествено, че първо се гледа геймовият коефициент.Има мачове, в които победителят е с по-малко точки от победения но въпреки това геймовото съотношение несъмнено го определя за победител.И не се ли чувстваш малко неудобно да ме критикуваш, след като не си запознат с условията на играта.Даваш мнение едва ли не като волейболен спец, а не си наясно с А-то и Б-то на волейбола.Ние сме малка и бедна държава,но на терена играят само по 6 човека от държава и аз не искам да се борим с икономиката на дадена страна, а само с волейболистите на съответната.Смятам, че имаме достатъчно зали за провеждане на тренировки на отбора и също така имаме волейболисти от националния, които играят във водещи отбори и това , че сме малка и бедна държава не е и няма как да бъде оправдание за фиаското срещу Словакия .Също така от доста време сме в елита на този спорт и едва ли ни липсват класни отбори за приятелски срещи, в които да се види накъде отива отбора и да се направят съответните навременни корекции.На какъвто и да е успех би трябвало да се радват словаците, а не отбор,който има сериозно присъствие във волейболния елит вече близо 2 десетилетия. И ако действително си 86 набор държа да ти кажа , че чакам от този отбор нещо повече от полуфинал от момента, в който ти тепърва си се запознавал с разликата между волейболната и футболната топка и имам право да съм рязък в изказванията си.Защото ако се приема като нормално да завършим на 4-то място във Световната волейболна лига през вече далечната 1994 година, то 17 години по-късно, от поредното "златно" поколение на българския волебол се чакат медали с по-различен метал от бронза.

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм с petioss -> Глупаво е да мислите че като играем с Русия и ще натрупаме голям опит или пък ще излезем като голям отбор срещу тях.Както и да го обърнете кое е по важно-да играем достоино и да паднем с чест от братушките а Полша да грабне медала или ние да си стигнем до медала а пък нека нямаме натрупан опит или т.н.  ... Прецакахме се !!! !!!
Link to comment
Сподели другаде

.......Също така от доста време сме в елита на този спорт и едва ли ни липсват класни отбори за приятелски срещи, в които да се види накъде отива отбора и да се направят съответните навременни корекции.На какъвто и да е успех би трябвало да се радват словаците, а не отбор,който има сериозно присъствие във волейболния елит вече близо 2 десетилетия. ......

Сега не разбрах в елита ли сме или не сме?!? И ако сме в елита, ми посочи друг спорт или друга част от живота ни в който да сме в елита.И не заслужават ли тези момчета да ги подкрепяме.

И изобщо имам чувството , че и златен медал да вземем , пак ще си недоволен, защото сигурно няма да сме се представили убедително!

Link to comment
Сподели другаде

О да хич не са явни тези жалкари поляците.Същите П..КИ са като бразилците.От сърце им желая да гризнат дървото срещу Чехия макар че самия аз не вярвам това да се случи.
Link to comment
Сподели другаде

Сега не разбрах в елита ли сме или не сме?!? И ако сме в елита, ми посочи друг спорт или друга част от живота ни в който да сме в елита.И не заслужават ли тези момчета да ги подкрепяме.

И изобщо имам чувството , че и златен медал да вземем , пак ще си недоволен, защото сигурно няма да сме се представили убедително!

Нещо не ти разбрах въпроса.Кога съм казвал, че не сме в елита на волейбола?Ако нещо не си разбрал прочети пак и пак докато ти се проясни , защото видимо четеш избирателно.За твоите чувства нищо не знам и не съм длъжен да знам, това си е твоя грижа.Когато и ако въобще се явим някога на финал, без въобще да говорим за златен медал ще ти кажа какви чувства ме вълнуват.И ако истински ме вълнува съдбата на отбора се чувствам задължен да бъда болезнено откровен за техните недостатъци , а не да ги подкрепям на всяка цена.Защото ако всички си говорим мили думи за положителните и отрицателните им прояви, развитието в посока напред и нагоре ще бъде едва забележимо, ако въобще предположим, че ще има такова.Просто съм 1 от много малкото в този форум, които да се осмеляват да критикуват и да изкажат мнение различно от общоприетото и до голяма степен доближаващо се до истината за проявите на волейболните ни национали.И понеже съм малцинство съм най-уязвим откъм нападки било основателни, било не.И ако беше прочел внимателно предишния ми пост ще ше да ти стане ясно дали ще съм или няма да съм доволен от 1 по-предно класиране от вече до болка познатото 3-то място, а не просто да пишеш като да си намираш работа.И в края на краищата нека да си говорим с факти, а те са , че се изправяме в двубой срещу Русия, ако въобще предположим, че ще я докараме до там.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...