Jump to content

Проблем с отваряне на Facebook


Препоръчан пост

Стартирай отново OTL. В празното поле "Custom Scans/Fixes" (в долната част на програмата) постави следния текст (маркирай го, натисни Ctrl+C и после в полето на OTL натисни Ctrl+V):

 

:Processes
scvhost.exe
:OTL
O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - - No CLSID value found.
O4 - HKLM..\Run: [scvhost] C:\WINDOWS\system32\scvhost.exe (xvision)
:Files
C:\WINDOWS\*.tmp
C:\WINDOWS\system32\*.tmp
:Commands
[emptytemp]
[reboot]

Копирай текста точно както е в полето. Внимавай да не изтървеш началното двуеточие и всяка команда да е на отделен ред, както е в полето.

 

Кликни бутон Run Fix. Потвърди с OK на съобщението, че е нужен рестарт на системата.

 

След рестарта ще се появи текстов дневник/лог. Същият файл се намира в C:\_OTL\MovedFiles. Моля, прикачи го към следващия си коментар.

 

-----

 

След това...

 

Сканирай с Malwarebytes Anti-Malware. Ако тепърва инсталираш програмата, в края инсталацията ще има отметка за автоматична актуализация, не я премахвай. В противен случай обнови дефинициите й ръчно. Ако вече имаш програмата, провери дали имаш последната версия и ако нямаш, премахни твоята и инсталирай най-новата, като в края на инсталацията остави отметката за актуализация на дефинициите.

 

Инструкции за сканиране:

- стартирай програмата;

- избери Perform quick scan (Бързо сканиране) и кликни бутон Scan (Сканиране);

- след като приключи сканирането, ако не са открити заплахи, ще се отвори автоматично текстов файл (който можеш да затвориш) и програмата ще те уведоми, че не е открила нищо, след което можеш да кликнеш бутон OK и да я затвориш;

- ако са открити заплахи, кликни бутон OK и после Show Results (Покажи резултатите);

- кликни бутон Remove Selected (Премахни избраните);

Ако е нужен рестарт, се съгласи и рестартирай веднага. След рестарта стартирай отново програмата, иди на подпорозиорец Logs (Дневници), маркирай последния дневник, кликни бутон Open (Отвори) и му копирай съдържанието тук. Ако не е бил нужен рестарт, трябва да се появи текстов файл - копирай му съдържанието тук.

 

-----

 

Кажи и дали има все още проблем.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Липсва дневникът след почистването. Говоря за следните инструкции:

След рестарта ще се появи текстов дневник/лог. Същият файл се намира в C:\_OTL\MovedFiles. Моля, прикачи го към следващия си коментар.

 

Този проблем само под Firefox ли го има? С други сайтове има ли подобен проблем? Опитвала ли си да изчистиш кеша на браузъра и да опиташ отново?

Link to comment
Сподели другаде

Липсва дневникът след почистването. Говоря за следните инструкции:

 

 

Този проблем само под Firefox ли го има? С други сайтове има ли подобен проблем? Опитвала ли си да изчистиш кеша на браузъра и да опиташ отново?

 

Този проблем го има само с facebook, когато го отварям с Mozila и Google Chrome, а с Internet Explorer изобщо не зарежда. Всичи други сайтове, които искам да ползвам се отварят без проблем. Не съм чистила кеша на браузъра, дори нямам представа как се прави това. Ако е нужно, моля обяснете, за такива като мен, които не разбират.

Това е, файла който съм пропуснала да прикача.

01.06..txt

 

Пробвай като си синхронизираш часовника с интернет ,и виж дали ще се оправи.

Пробвах, никакъв резултат.

Link to comment
Сподели другаде

...... Не съм чистила кеша на браузъра, дори нямам представа как се прави това. Ако е нужно, моля обяснете, за такива като мен, които не разбират....

Как се извършва цялостно почистване на компютъра и кеша в браузера виж тази тема,има и прикачен видеофайл,който можеш да изтеглиш ---->>>> http://forums.softvi...еменни-файлове/

Link to comment
Сподели другаде

Да не е инсталирана някоя кретенска самоделка на Windows? Откога е всъщност проблемът?

Проблемът е от 3-4 дни. Преди да се появи нищо не е инсталирано и не са правени никакви промени. Единственното, за което се сещам е, че преди да се появи проблемът ми се наложи да пътувам и ползвах флашка за мобилен интернет, за да си свърша работата на компютъра. След като се прибрах в къщи и се включих отново към моята си интернет мрежа, ползвах компютъра без проблем. На другия ден, обаче влизайки във facebook, останах неприятно изненадана от проблема. Не са правени никакви други промени или настройки. Ако преинсталирам компютъра ще се оправи ли проблема, според вас?

Link to comment
Сподели другаде

И под останалите браузъри ли е така? Как точно получаваш Интернет, т.е. какъв тип ти е връзката?

Преинсталация на операционната система би отстранила проблема, ако той е в твоя компютър. И все пак е по-добре да се локализира и отстрани без преинсталация.

Link to comment
Сподели другаде

Във всички браузери само facebook не се отваря. Всички други сайтове са перфектни- отварят се бързо и без никакви проблеми. Само facebook се бъгва... :bang:Интернета ми е повече от чудесен, с рутер съм. Някой друг, не е ли имал такъв проблем? Силно озадачена съм....

 

Сега инсталирах CCleaner, почистих, но пак няма резултат.

Link to comment
Сподели другаде

Не стана ясно дали успешно си синхронизирала часовника и най-вече не става въпрос за часа, минутите, нито за деня и месеца, а за годината. Имах такъв случай с потребител, който не можеше да влезе във facebook и abv оказа се, че при токов удар, годината се е изместила от 2012 на 2004.
Link to comment
Сподели другаде

Синхронизирах си часовника няколко пъти. И часа и годината са ми ОК. Благодаря все пак.

 

post-27003-0-78728800-1338799537_thumb.jpg

Влизам във facebook, но ето така. Като натисна "влизане", положението е същото.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...