Jump to content

Препоръчан пост

Доколкото успях да разбера от търсенето в нета, за да се инсталира това нещо ти е нужно да свалиш Battery Meter Application от официалния сайт. Там можеш да намериш и драйвер за bluetooth. Можеш да погледнеш тук и да потърсиш твоя лаптоп и да си свалиш и двете неща и да пробваш. Това за батерията се намира в секцията Applications, а за Bluetooth в Network.

Успех.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Нищо не се получава.Пак същото съобщтение.Не знам дали ще помогне но драйвера е-Motorola Bluetooth

Version 3.0.51.250. Release_Notes_Bluetooth_3.0.51.250_Realtek_Dell.pdf

От този документ само разбрах че първо трябва да инсталирам Realtek 8188CE Combo WLAN/BT DRVR и след това Motorola Bluetooth.Но както и да ги въртя е без резултат.

Link to comment
Сподели другаде

Да разбираме ли, че след всяко премахване или инсталиране на драйвер правиш нужния рестарт за да може той да влезе в действие ? :)

Друго не мога да те съветвам :) Дано някой друг има идеи за решаване на проблема.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!И след преинсталиране нищо не става.В някои ревюта на този модел е дадено,че има Bluetooth а в някои че няма.Възможно ли е в моя да няма,но биоса да показва че има?
Link to comment
Сподели другаде

Ами честно казано не знам.Но понеже видях че в bios bluetooth e enable,предположих че има.А има ли друг начин по който да се разбере има ли bluetooth?Тук се вижда че има

post-25703-0-46847700-1328097129_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Да, логично е да има Bluetooth, ако има и опция за това в BIOS. И все пак не ги знам от Dell какви са ги вършили и дали моделите просто имат опцията в BIOS, но да нямат самия Bluetooth. Можеш да пробваш с AIDA64 за всеки случай.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейте,

от днес и аз имам проблем с блуто. До преди седмица си изпращах всичко без проблем, днес обаче не е така.Не знам какво се е случило но е изчезнал дори от падащото меню "изпрати до". Интересното е че намира всичко но не мога да пращам. Използвам лаптопа като хендсфрее или музикален плеер, но не мога да си изпратя нищо или да получа нещо. С Уинд. 7 съм /64 и  HP 4720s.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...