Jump to content

Настройките на интернет защита пречат на отварянето на един или повече файлове


Desislava Bibeva

Препоръчан пост

Здравейте отново! :)

Вече със сигурност знам, че проблемът скенерът да не работи, е свързан с липсата на Drivers, които компютърът ми не може да инсталира, тъй като програма или някаква настройка му пречи да отваря определени интернет файлове. Когато се опитам да инсталирам ръчно скенера или да поправя грешката, която му пречи да не работи правилно, пак изкача съобщението "Настройките на интернет защита пречат на отварянето на един или повече файлове". Ще кача и няколко снимки, за да видите точно за какво става въпрос. И, ако може някой да ми даде съвет откъде мога да премахна въпросните настройки или програма, наистина ще му бъда много благодарна... :) :) :)

post-18864-052886200 1296205834_thumb.png

post-18864-011615400 1296205858_thumb.png

post-18864-005258900 1296205873_thumb.png

post-18864-012624000 1296205896_thumb.png

post-18864-014215900 1296205918_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

За всеки случай опитай да внесеш съдържанието на прикачения .reg файл. Разархивирай го, стартирай го, и потвърди с Yes и OK на всички прозорци. Накрая рестартирай за всеки случай.

 

internet_settings.zip

Link to comment
Сподели другаде

Ограничен акаунт ще рече, че нямам право да използвам функциите на администратор, нали? Ако е това - не, не работя под ограничен акаунт :)

Нооо вече преинсталирах компютъра, въпреки че отново не можа да открие драйвери за скенера, поне вече го няма проблема с интернет настройките:)

Link to comment
Сподели другаде

Нооо вече преинсталирах компютъра, въпреки че отново не можа да открие драйвери за скенера, поне вече го няма проблема с интернет настройките:)

Гениално решение. Аз не бих се сетил. Аз бих открил някакво истинско решение, за да не се налага да преинсталирам всеки път, ако продължи да се появява.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте, и аз имам съшият проблем "Тези файлове не могат да се отварят", но става въпрос за Нерото и за файлове с разширение *.pdf. Само като допълнение ще вметна, че откакто се появи този проблем и притурките се бъгнаха :).

Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете за разрешеването на този проблем. Предварително благодаряpost-19959-071027300 1299082675_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Здравей! Ами съжалявам, но не мога да ти помогна. Така и не успях да разбера откъде дойде този проблем, също така и решение не можахме да намерим. Може би екипът и посетителите на сайта ще помогнат повече.
Link to comment
Сподели другаде

Можеби не съм се изразил правилно, имам предвид, че когато стартирам pdf файл ми изкарва този надпис или другият случай, когато се опитах да запиша диск пак се появи и неможах да запиша диска.

 

И в допълнение искам да вметна и друг проблем който можеби има общо с гореспоменатият. В "Диспечер на задачите на Windows" имам стартирана програмата iexplorer.exe. Трябва ли да е активна при положение, че ползвам само и единствено firefox? Прилагам и снимков материал на това какво се случва след като дам "край на процеса" на iexplorer.exe. post-19959-051781800 1299135055_thumb.jpg Ето и снимка с pdf файл post-19959-081478100 1299135121_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Сканирано ли е за зловреден код? Ако да, с какви програми? Каква точно е операционната система? Кога се появи проблемът? Опитвани ли са предложенията от предишни коментари?
Link to comment
Сподели другаде

Разреших проблем с едино бързо преинсталиране :) Явно се беше намърдал накой вирус защото ми блокира и АutoCAD-да а и отвреме на време се включваше и някаква музика.

 

P.S. Със Windows 7 съм и съм пробвал доста от нещата изписани по форуми но така и не се справих с този проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...