Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2010


IVAN

Препоръчан пост

Лелее, не не, направо мисля, че ги отказахме от тоя спорт холандците. Третия гейм беше невероятен. Показахме много добри разигравания и много силна психика. На два пъти падаме с 5 точки и ги обръщаме. Браво на момчетата! Една победа над Бразилия ни дели от класирането. Успех момчета, само напред :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Браво на нашите за стабилната игра!! Трябва да играят по този начин - уверени, концентрирани и да се раздават! Давайте напред, очаквам две победи срещу Бразилия!! :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Да направим една равносметка в групите.

 

Група D

Куба би два пъти Полша и ги отказа да се опитват да се класират напред. Германия победи и тя два пъти Аржентина и си запазва само теоретичния шанс да се класира напред.

-> От тази група се класират Куба и Аржентина.

 

Група C

САЩ би трудно Египет - два пъти 3:2 и така си загуби леко шансовете за най-добър втори. Русия и Финландия си размениха по една победа, тъй като Русия се класира напред, независимо че има теоретичния шанс САЩ да ги бие два пъти и да ги измести.

-> От тази група се класира Русия.

 

Група B

Тука Италия си би два пъти Китай и си взе шест точки, обаче Сърбия победи единия път Франция, ама другия път Франция ги изненада и ги би с 3:2 и така в тази група започва да става интересно, тъй като последния мач е м/у Сърбия и Италия(и мачовете се играят в Сърбия), а те са с еднакви брой точки. В предните мачове, играни м/у двата отбора в Италия - те си размениха по една победа с 3:2.

-> Моята прогноза е победи(класиране) на Сърбия.

 

Група A

Тука НИЕ показахме на Холандия как се играе волейбол и ги бихме два пъти с по 3:0. А в другия мач Бразилия победи Корея два пъти с 3:1.

Тука още от предните мачове беше интересно, тъй като с Бразилия допусна да сме с еднакви точки с нея. И както знаем, последните мачове са ни с нея. И двата отбора определено си подобряват играта си и мачовете ще са интересни. Надявам се да не правим грешките, които правихме на първите ни два мача с тях и да ги бием.

-> Моята прогноза е една победа за България ( :bgflag: ), която ни класира почти сигурно напред и намаляваме сметките - ако.. ако другите отбори направят това. И да се класират България и Бразилия.

 

Не съм гледал мачове на отбори от другите групи, но се надявам ако се класираме за финалните групи да се паднем с Аржентина в една, тъй като си личи че са слаби и това ни дава почти сигурно класиране на полуфинала.

 

Успех момчета, вярвам във вас :) :peace: :svlove: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Сърбия 1:3 Италия

 

Добра игра показаха Италия или по-точно не толкова добра от Сърбия. Прогнозата, която дадох май не стана :|

Радвам се, че поне е чиста победата от страна на Италия, не взимат и Сърбия точки.

Според мен дори и утре да загубим(, което ме съмнява), добре е Италия пак да вземат чиста победа и да не му мислим много.. не ми се вярва ония в другите групи да направят нещо, независимо от теоритичните си шансове.

Link to comment
Сподели другаде

А най-добре си е да си бием, за да си свършим работата, да имаме самочувствието и да влезем с летящ старт във финалната фаза - това е изключително важно за отбора.

Успех днес на момчетата !

Link to comment
Сподели другаде

А най-добре си е да си бием, за да си свършим работата, да имаме самочувствието и да влезем с летящ старт във финалната фаза - това е изключително важно за отбора.

Успех днес на момчетата !

И аз така мисля, все пак: "Бий, за да те уважават!" :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Момчета време е за мачкане! Успех на българите! :bgflag: :svlove:

 

П.п. Скоро трябва да имаме снимки от поне един от мачовете с Холандия и при добри обстоятелства и от днешния мач с Бразилия ;) :) :bgflag: :svlove: :svlove: :svlove: :svlove: (в смисъл от наши си, познати, хора ;) )

Link to comment
Сподели другаде

Ех мале... равностойна игра до 18:18 и след това малко късмет и наши грешки, всеки гейм който ни взеха сами го изпуснахме. И треньора и някои играчи имаха резерви в играта си. И много се дразнех на мръсните номера на Бразилия.

Лошото е че Сърбия обръща мача и бие с 3:2 и става прекалено 'интересно' за нас.

 

Давам вариантите... ако бие 3:0 или 3:1 се класираме, при 3:2 също се класираме, при 2:3 малко сметки но отпадаме, при загуби с 0:3 или 1:3 отпадаме.

 

Така, че само :bgflag: Вярваме във вас момчета

Link to comment
Сподели другаде

Главната причина за загубата беше безобразното посрещане!Матей си

го признава в тв интервю,а т. алексиев от 18 докосвания на топката направи

15 грешки.Трябваше да загубим първия гейм за да се сети Пранди да го смени.

Няма ли посрещане-няма волейбол.А. Жеков просто се измъчи.Владо-страхлив,неуверен,

сервисът му не върви...

Link to comment
Сподели другаде

Такаааа,

Доколкото разбирам, ако тази вечер загубим макар и с 3:2, се изравняваме със Сърбия, но те ще се класират заради повече победи.

Така че единствения ни шанс е победа довечера!

Успех момчета!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте на всички, прекрасно място сте създали, разбираемо и особено полезно...поздравления за което :) не че не посещавам този форум последните няколко хиляди години, но чак сега реших че имам нужда да задам един въпрос и ще се радвам ако греша относно отговора му :) просто ми попаднаха вероятните благоприятни варианти за нас казани от някой тук като 3:1 и 3:2, които са пределно ясни и прекрасни вероятности :), но искрено ме заинтересова и възможността за класиране с 2:3 просто искрено ме притеснява факта, че със загуба 2:3 ние получаваме 1-та точка с която ясно се изравняваме със Сърбия(26) до тук добре, но бих искала някой да ме увери, че факта че ние по този начин записваме актив от 8 победи и 4 загуби, а съответно Сърбия са със 9 победи и 3 загуби .......няма значение?!?! би било страхотно ако правилата гледат първо точковия коефициент....(тук се съмнявам но пък нека греша Господи) :) и ще си чакаме братушките руснаци да дадат едно рамо.... :) но моля всеки който е идеално наясно с въпроса ми да отговори :) благодаря предварително :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...