Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2010


IVAN

Препоръчан пост

Направо инфарктен мач, чак не можех да повярвам по едно време. Според мен не че японците играха кой знае колко добре, а просто ние не играхме. Какво ни стана, Владо Николов ли ни липсва, Казийски леко в почивка ли беше, но пък Соколов и Йосифов показаха, че и новото поколение има какво да покажа. Хубаво, че накрая показахме желязна воля и победихме. Дано да са се уплашили малко. Мисля си, че бяха се поотпуснали, все пак взехме 3 от 4 мача, другата седмица срещу холандците ще сме доста по-стегнати. Дай боже да им вземем мачовете, пък за бразилците съвсем във форма. Давайте момчета, още малко. Браво, че въпреки че явно не им беше ден направиха всичко възможно.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Откъде могат да се закупят билети за мачовете с Бразилия?

Предварително благодаря.

Принципно от тази година освен на касата в Двореца на културата и спорта може и от този сайт: http://www.eventim.bg/portal/bg/sport/drugi_sportni_subitiya/2010/74866/

Обаче за мачовете с/у Бразилия няма останали билети, но има все още някаква бройка за мачовете с Холандия.

 

*От тази година има и място и ред на всеки билет и са на цена 10 и 12 лева.

Има и ВИП билети - 20лева, обаче тях ги няма в този сайт, можеш да обадиш на телефоните на билетния център на двореца, как стои работата за тях - http://palaceofvarna.com/tickets.aspx?lang=bg

Link to comment
Сподели другаде

Направо инфарктен мач, чак не можех да повярвам по едно време. Според мен не че японците играха кой знае колко добре, а просто ние не играхме. Какво ни стана, Владо Николов ли ни липсва, Казийски леко в почивка ли беше, но пък Соколов и Йосифов показаха, че и новото поколение има какво да покажа. Хубаво, че накрая показахме желязна воля и победихме. Дано да са се уплашили малко. Мисля си, че бяха се поотпуснали, все пак взехме 3 от 4 мача, другата седмица срещу холандците ще сме доста по-стегнати. Дай боже да им вземем мачовете, пък за бразилците съвсем във форма. Давайте момчета, още малко. Браво, че въпреки че явно не им беше ден направиха всичко възможно.

мони,какви японци бе душа!?

това,което ни липсваше е духът и настройката за игра.а те до голяма степен идват от защитата,която на някои титуляри просто липсва в репертоара

от умения.

Link to comment
Сподели другаде

Тц тц, как не ти омръзна...

Стана като с футбола - всеки разбира от всичко.

Да не си изгонен от национала??

Титулярите нали знаеш кой ги избира, а той не назначен от Федерацията, че има и доказани успехи!

Я сподели как да се придаде дух на един състезател и да го настройм най-добре за игра :)

 

 

Link to comment
Сподели другаде

мони,какви японци бе душа!?

това,което ни липсваше е духът и настройката за игра.а те до голяма степен идват от защитата,която на някои титуляри просто липсва в репертоара

от умения.

Ами аз много не ги различавам японци, корейци,объркала съм се, както и да е... Поне откъм волейбола за мен са на едно дерадже.

 

А пък Topper, мисля, че това е форум за изказване на мнения. Всеки си има гледна точка, не мисля, че някой претендира, че е ескперт. Харесва ни волейбола, коментираме го.

 

Аз мисля, че ще отидем в Аржентина. Имаме големи шансове, просто трябва да се стегнем. И Бразилците сме ги били и пак можем да ги бием.

Link to comment
Сподели другаде

А аз какво правя - изказвам си мнението?

Мога да цитирам няколко изказвания на колегата Кирали (защо ли се е кръстил така), може би е лично засегнат и коментира толкова "компетентно".

Нагледали сме се на "специалисти" като треньори, да оставим този който разбира да направи максималното с отбора.

Link to comment
Сподели другаде

А аз какво правя - изказвам си мнението?

Мога да цитирам няколко изказвания на колегата Кирали (защо ли се е кръстил така), може би е лично засегнат и коментира толкова "компетентно".

Нагледали сме се на "специалисти" като треньори, да оставим този който разбира да направи максималното с отбора.

За съжаление, колкото по-известен става даден спорт в България, толкова повече 'експерти' има, това си ни е манталитет просто.

Какъв е кирали, ще те пренасоча към негово мнение: http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=9744&view=findpost&p=82388.

 

Да, всеки си изказва мнението и то е ясно, че ще има мнение, което друг човек няма да хареса... точно така се получават дискусиите. Ще е хубаво да си дискутираме и да си обсъждаме мачовете. Но има случаи, когато това несъгласие на някое мнение с друго, може да 'вбеси' единия от учасниците. Надявам се дискусията да остане със същия тон, тъй като усещам леко неразбирателство.

 

Българи Юнаци! :bgflag:

 

П.п. Весо снимки :?

Link to comment
Сподели другаде

Тц тц, как не ти омръзна...

Стана като с футбола - всеки разбира от всичко.

Да не си изгонен от национала??

Титулярите нали знаеш кой ги избира, а той не назначен от Федерацията, че има и доказани успехи!

Я сподели как да се придаде дух на един състезател и да го настройм най-добре за игра :)

Не да се придаде,а да се предаде.И не настройм,а настроим.

Аз съм тренъор,организатор във волейболен клуб и разбира се дългогодишен състезател.

Коментирай мачовете,а не моята персона.Апропо,topper в английския е и фасада зад която

се крие второкачественна стока.Не съм всеки,който разбира от всичко,а човек ,който разбира играта и може да я играе.

Link to comment
Сподели другаде

Ми представи си, че и аз съм играч, че съм видял доста такива спецове - не че не различих веднага заучените фрази.

Да кометнтирам 21 точки на Алексиев, който ти наричаш дърво и грешка на треньора?

Апропо, нещо ме обиждаш на ник май. Иван и Милен да се считат за алармирани.

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...