Jump to content

Препоръчан пост

Уиндоуса е инсталиран.

Свалих всички драйвъри,които намерих в дадените линковете.Разхивирах, сложих в папка, качих на флашката.На стационарния комп си ги има във флашката.При поставяне на флашката в лаптопа се оказва,че е празна.Къде бъркам?

Най вероятно не я разпознава,пробвай с друга флашка и виж дали я разпознава,ако пак ситуацията е същата,тогава ще я мислим.

Night_Raven може би ще измисли решение,аз не съм много в час с преносимите устройства.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 138
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Справих се.

Сега обаче не откривам как да побългаря фейса на уиндоус.Май не знам какво точно да напиша в търсачката - знам,че го има тук,но не го намирам.

Мозилата как да и направя бг фейс и на нея?Май си дръпнах последната версия.

Link to comment
Сподели другаде

За да ти бъде на BG, трябва да изтеглиш и инсталираш BG-версия на FireFox: цък. използваш линка с BG-знаменцето.

 

Направих го - благодаря.

А за уиндоус?

Link to comment
Сподели другаде

Направих го - благодаря.

А за уиндоус?

Заповядай още един езиков пакет за Windows, качен от мен:

Download WinXPMultilingualBG.iso from FileFactory.com

 

Пакета е издание на HP Compaq.

Освен български в него са събрани хърватски,естонски, латвийски, литовски, румънски, словашки и тайландски.

Предимството му е, че поправя вредите, нанесени на операционната система при деинсталиране на FlexType, като инсталира оригиналните системни шрифтове.

Link to comment
Сподели другаде

Щетите се нанасят при инсталация на FlexType, не при деинсталация. При деинсталация просто се изтрива самата програма.

За ефектите след деинсталация на FlexType е писано много. И за останалите от него шрифтове. Това имах предвид - че се налага 'ремонт' на Windows с деинсталиран FlexType. И случайно открих, че този диск, който имам (по-горе..) прави това.

Link to comment
Сподели другаде

Проблемите продължават...

Не мога да настроя резолюцията на допълнителния монитор.Ако единият се оправи другия се разваля.По-късно днес ще дам точните стойности на херците,битовете и др.Вторият монитор е само с опция за увеличаване на работния плот.

ИЕ го изключих като опция защото много забива и не зарежда.Мозилата обаче също е бавна/сравнена с преди преинсталацията/.

Появяват ми се някакви контролери за инсталация,които преди не ги е имало.Изключвам от ПанелКонтрола/Система/Менажер/Хардуер.При нов старт обаче се появява отново Помощника за инсталация на нов хардуер...и така всеки път.

Както писах по-горе дръпнах всички драйвъри,които се появиха за лаптопа.Възможно ли е грешката да е от там?

Link to comment
Сподели другаде

На лаптопа параметрите са - 1024х600 пиксела и 32 бита с размер 96ррр

На Другия монитор са - 800х600 пиксела и 32 бита с размер 96ррр.Всичко е огромно.Като увелича пикселите темата се свива/не е на целия екран/.

Друг проблем - като тръгна да отварям РАРархив директно го дърпа с БитКомет и съответно се получава грешка - НЕВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДЕКОДИРАНЕ.Как да го променя това?

Link to comment
Сподели другаде

Нямаш ли някой познат да дойде у вас да ти направи настройките?

Това, което пишеш обхваща голяма част информация ,която в случая е непосилна за всички ни,от тук с наставления ще е нужна цяла година докато се оправим.

Link to comment
Сподели другаде

Нямаш ли някой познат да дойде у вас да ти направи настройките?

Това, което пишеш обхваща голяма част информация ,която в случая е непосилна за всички ни,от тук с наставления ще е нужна цяла година докато се оправим.

 

 

Толкова ли е трудно?

Опитай поне с някой от проблемите,моля!

Link to comment
Сподели другаде

Хубаво де, какви контролери се появяват? Какви точно драйвери си инсталирала? За кои компоненти? Досега беше ли възможно да настроиш двата дисплея както искаш?

За другия проблем укажи на BitComet да не се интегрира да сваля нищо освен торенти.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...