Jump to content

Препоръчан пост

от Microsoft е можело да добавят и една опция промяната на подредбата да е за всички прозорци

Всъщност, те са го направили. Смяната при Windows 8 е валидна за всички прозорци. :superman:

 

Говорейки за това последното, всеки може да си изтегли Microsoft Keyboard Layout Creator и да си направи

http://i43.tinypic.com/2lqkxj.png

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

В Замунда се подвизава този цитиран коментар под Fix Tool, който е качен на 29-ти Декември. Нямах сили да прочета защитата на Флекса.

Хубаво, че каза. Тъкмо ще се позабавлявам с комплексарите от пубер-plex-а. :newpaper:   :love1:  :juggle:

 

Всъщност, те са го направили. Смяната при Windows 8 е валидна за всички прозорци.

Мисля, че може да се превключва и в още по-ранните версии. Но не съм изследвал.

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност, те са го направили. Смяната при Windows 8 е валидна за всички прозорци.

Сега остава да се появят хората, за които това е безумие.

http://i43.tinypic.com/2lqkxj.png

Работим по проблема в момента.

Не работи на Windows 8.

За кое става въпрос?

Link to comment
Сподели другаде

Никой не е казал, че не работи. Приложението не е ограничено да не стартира под Windows 8 и би следвало да работи и под нея. Не е тествано обаче и не мога да кажа нищо конкретно.

Link to comment
Сподели другаде

Виждам, че си го поставил в таг цитат. Откъде е това и твой коментар ли е или просто цитираш друг?

Когато поставих цитата не очаквах следващото развитие на нещата при мене. Поради здравословни причини бях възпрепятстван да  участвам в дискусията и затова се получи половинчата работа. Бързам да уточня, защото ми предстои влизане в болница, а от там е възможно да не изляза, а да ме изкарат.

Вече си разбрал, че цитата е от zamunda. Въведох го тук защото беше систематизиран и конкретен. Аз не съм ползвал никога FlexType или ФЛЕКС_ТЪП, както е наречен по-долу. От времето на DOS съм научен да се справям с ресурсите на системата без да ползвам допълнителни инструменти от този тип. Но все пак имам близки хора, които го ползват и не са имали никакви оплаквания от него. Написаното от потребителя на zamunda ме заинтересува и го поставих тук не за да влизам в противоречие с тебе, а за да разбера твоите доводи. Категорично съм убеден в две неща:

 - Няма никакво значение, къде са поставени определени въпроси, те просто са си въпроси;

 - По-малко вярвам на тези, които за щяло и нещяло тупат по рамото, отколкото на тези, които дори бъркащи търсят правилното решение.

Ако по някакъв начин съм те засегнал най-искрено моля за извинение.

Link to comment
Сподели другаде

защото ми предстои влизане в болница, а от там е възможно да не изляза, а да ме изкарат.

 

Да. И процентите са 0,00005% шанс да те изнесат. :) Тия филми и аз ги разправям, когато ме е обзело напрежението. По думитите ти разбирам, че ти предстои операция. Споко приятел, не е нужно да се шашкаш и да мислиш за най-лошото. Защото негативното ти мислене освен че би могло да е излишно, то ще те сломи и разболее повече. Затова виж и прочети тази малка приказчица, притча за жабката. ;)

Link to comment
Сподели другаде

...По думитите ти разбирам, че ти предстои операция. Споко приятел, не е нужно да се шашкаш и да мислиш за най-лошото. Защото негативното ти мислене освен че би могло да е излишно, то ще те сломи и разболее повече...

Да ти имам оптимизма!

Само че, когато човек наближава 70 този артикул е на привършване. Все пак ти благодаря... и от твоята уста в божите уши.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...