Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

Малко успокоение, но не и за тези, които са истински фенове. Победа срещу един от най-слабите отбори в лигата. Дори отборът от собственият ми град (Пирин 1922) успя да ги победи, така че това съвсем не трябва да се счита като успех или някаква сигурност. Нищо не се е променило. Много време ще трябва да мине....
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Лошо се получи с ЦСКА !

След като подари две купи миналата година,сега предостави и шампионата !

Май,ръководството му играе и залага на спортни игри !

Link to comment
Сподели другаде

Лошо се получи с ЦСКА !

След като подари две купи миналата година,сега предостави и шампионата !

Май,ръководството му играе и залага на спортни игри !

Усетихте се... :lol:

Естествено, че за пари става въпрос!

Пълна подигравка с феновете... ;)

Link to comment
Сподели другаде

Абе хора ко толкова се палите.ЦСКА падна и това е , в този момент Левски е много по-добър отбор и заслужено ще стане шампион България.ЦСКА са в голя криза сега ще видим новия наставник Пламен Марков които лично на мен не ми вдъхва доверие.Спомнете си под негово ръководство какво стана на ЕВРО 2004.
Link to comment
Сподели другаде

Лошо се получи с ЦСКА !

След като подари две купи миналата година,сега предостави и шампионата !

Май,ръководството му играе и залага на спортни игри !

Събираме парички за другото първенство! :P

Link to comment
Сподели другаде

Гонзо герой? Нещо си се объркал майче! В очите на кой е герой? На шепа заблудени фенове ли? Че те и самите левскари не го харесват.

Ще цитирам по памет само едно изречение от съвсем близкото минало: Гонзо дебютира за 3-ти път в Левски срещу Марек! Това малко ли говори за неговите "качества"? Къде е тук героизма?

 

Левски не взимат победи заради Гонзо. Той дори не игра в УЕФА и по-добре. А дуСпата срещу ЦСКА и друг можеше да я вкара.

Редактиран от ostavime
Link to comment
Сподели другаде

Левски не взимат победи заради Гонзо. Той дори не игра в УЕФА и по-добре. А дуСпата срещу ЦСКА и друг можеше да я вкара.

 

 

ostavime :

Напълно съм съгасен с теп.Левски не побеждават заради ГОНЗО той беше преди героя сега вече не е!!!

Link to comment
Сподели другаде

Само едно ми е интересно, защо след всички смятат че Левски само ще бие до края....и аз не вярвах декември че някои може да вземе точки, още повече 7 на ЦСКА...
Link to comment
Сподели другаде

Само едно ми е интересно, защо след всички смятат че Левски само ще бие до края....и аз не вярвах декември че някои може да вземе точки, още повече 7 на ЦСКА...

gaffer,трябва да сме реалисти !

ЦСКА изпусна "питомното",пък се надявай да хване "дивото" !

Лично за мен,един сезон е успешен,само след победа над съперника ни !

За жалост,загубихме !

Що се отнася до момчето с черните слипове,трябва да е вечно благодарно на И.Гай и още 4-5 журналиста !

Link to comment
Сподели другаде

Левски - наистина сега играят страшно. Добри са. Яд ме е, че ЦСКА продават всички добри футболисти, които минат през отбора. Може би не само в ръководството, но и в това е проблемът. Надявам се скоро да се оправят проблемите в отбора на ЦСКА и отново да стъпят на крака. Все пак трябва да ни радва любимият ми бг отбор.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...