Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблеми и съвети при работа със Skype/Скайп

Проблеми съвети дискусии

• Моля, влезте, за да отговорите
728 отговора по тази тема

#646 Shak

Shak

Crazy Frog

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 578 мнения

Публикувано: 24 January 2013 - 02:15

Благодаря, сработи :)
Публикувано изображение

#647 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 03 February 2013 - 23:08

Опитай с тази.

Защо ме излъгахте?.......... ( ! ) :sad: Защо?
Въпросната програма въобще не работи! Днес ходя при чужди хора да се правя на шут... ( ! ) като инсталирам старата версия на Скайп, тъй като компютъра не е от мощните. Преинсталирах им Windows XP SP3. При пускане на програмата излиза прозореца, на който да се логнем. Три потребителя се опитахме подред да се логнем. И на трите дава висящо свързване, около 5 минути чакаме на човек!!! После го махнах и сложих скайп 5-та версия! Но констатирах, че екстрите за онлайн игри са 0 броя. С което разбрах, че поддръжката е премахнала сорса с игрите и не поддържа скайпа. Затова инсталирах най-последната версия скайп. Този 3.8 на Night Raven не бачка! Сигурно е изхвърлен от употреба и опитите за логване от такава версия се блокират. По вашите думи - този скайп работел! Работи, ама на .....н ден! :sad:

Бил се оправил! Само за себе си мислиш! Пак ела да питаш за нещо и ще видиш аз как ще те оправя! :devil:

#648 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 03 February 2013 - 23:31

Защо ме излъгахте?.......... ( ! ) :sad:
Въпросната програма въобще не работи! Днес ходя при чужди хора да се правя на шут... ( ! ) като инсталирам старата версия на Скайп, тъй като компютъра не е от мощните. Преинсталирах им Windows XP SP3. При пускане на програмата излиза прозореца, на който да се логнем. Три потребителя се опитахме подред да се логнем. И на трите дава висящо свързване, около 5 минути чакаме на човек!!! После го махнах и сложих скайп 5-та версия! Но констатирах, че екстрите за онлайн игри са 0 броя. С което разбрах, че поддръжката е премахнала сорса с игрите и не поддържа скайпа. Затова инсталирах най-последната версия скайп. Този 3.8 на Night Raven не бачка! Сигурно е изхвърлен от употреба и опитите за логване от такава версия се блокират. По вашите думи - този скайп работел! Работи, ама на .....н ден! :sad:

Преди да заявявате нещо, моля, проверявайте дали нещата стоят наистина по този начин. Инсталирах въпросната версия на две виртуални машини преди няколко минути и софтуерът заработи без никакви проблеми. Така че вместо да атакувате потребителите във форума, може да седнете и да разгледате по-подробно самия проблем и да не прибързвате с безпочвени изказвания.

Бил се оправил! Само за себе си мислиш! Пак ела да питаш за нещо и ще видиш аз как ще те оправя! :devil:

Към кого е насочено това изказване?

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#649 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 03 February 2013 - 23:36

Към потребителя, който ме подведе. Който твърдеше, че му сработело! Лъжец!

Преди да заявявате нещо, моля, проверявайте дали нещата стоят наистина по този начин.

Точно това съм направил. Инсталирах го на съвсем реален истински компютър! Скайп е последното нещо, което слагам след пълни ъпдейти, и след VLC и FastStone Image Viewer. Не инсталирам от вчера, старо куче съм и знам доста хватки. Мисля че е редно да не правите пробите с имитации и импровизации.

За по-сигурно - предлагам това да го правите на XP, на което никога преди това не е имало Skype и компютъра ви да не е виртуалка.

#650 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23234 мнения

Публикувано: 03 February 2013 - 23:49

Започваш сериозно да ми лазиш по нервите. Нищо не знаеш, тролваш повече от половината теми, в които пишеш, и си търсиш причини да се дракаш с други потребители. Версията на Skype работи. Може да има нужда първото влизане да е през нова/актуална версия, но след това въпросната стара версия си работи напълно нормално. Аз използвам точно нея, така че не говоря наизуст:

Публикувано изображение

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#651 VIS

VIS

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1370 мнения

Публикувано: 03 February 2013 - 23:51

Аз също ползвам същата версия, провери дали проблема не е в твоя телевизор. Подкрепям мнението на Raven. Бих те съветвал преди да 'избухваш' така, да го провериш не само на един компютър, както ти си направил. Ние сме го проверили вече и работи.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

#652 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 04 February 2013 - 08:27

Какво може да му е на телевизора? Супер компютърче! Видео драйвъра се поддържаше от Майкрософт представяш ли си! Аудио драйвъра се актуализира през интернет. Пак от Майкрософт. Упражнението го правех без никакви антивирусни защити. Компютър - цвете! Флашове - инсталирани последните. DirectX не съм слагал (не че нещо зависи от флаша и директхикса, както се случва при някои др.), но вече няма как да опитам отново. Жалко за изспуснатата възможност.

#653 venio

venio

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 29 мнения

Публикувано: 04 February 2013 - 21:33

Скайп 3.8 и при мен не работи на х64 но с 3.6 нямам проблем.Съветвам те да си намериш 3.6 и нямаш проблем

#654 SWASTICA

SWASTICA

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 162 мнения

Публикувано: 04 February 2013 - 23:51

Колкото и обидно да прозвучи, но тук има доста fucktard - и, за съжаление.

Въпросната версия е най - стабилното решение за скайп, всичко над нея е "яж лайн и се мажи по гърба".

НЯМА НУЖДА по нова версия да прави първото логване. Вие пак много сте му дали 5 минутки... За да се логне за пръв път, когато му дадеш вписване, ще са нужни около 15-20 мин (може и по - малко), след което ще ти даде, че вписването е НЕВЪЗМОЖНО! На втория опит със същия юзър нейм ще изчакаш 1-2 мин (може и малко повече) и всичко ще е мед и масло. Понякога и от третия път вписва, но това е one time проблем.

Приятно фактардване.

#655 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 05 February 2013 - 00:19

За да се логне за пръв път... ще са нужни около 15-20 мин
На втория опит със същия юзър нейм ще изчакаш 1-2 мин (може и малко повече) и всичко ще е мед и масло. Понякога и от третия път вписва, но това е one time проблем.

Приятно фактардване.

Моля ? ? ? ? ? ? ? ? :desert:
Това истина ли е което казваш? Много странни случки за програмата! Ако е така - навит съм да я подкараме. Но вече ми е късно, тъй като компютъра оставих с последната версия. Другия път ще го пробвам пак.

#656 boyo76

boyo76

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 117 мнения

Публикувано: 05 February 2013 - 09:47

Здравейте!
От както се ъпдейтна Скайпа до версия 6.1. Постоянно излиза някакъв прозорец за грешка Cannot focus a disabled or invisible window, даже преди малко и крашна и спря да работи, а гледам че натоварва и процесора много.
Някой има ли подобен проблем с новата версия и от какво може да е?

Faulting application name: Skype.exe, version: 6.1.0.129, time stamp: 0x50ec1757
Faulting module name: Skype.exe, version: 6.1.0.129, time stamp: 0x50ec1757
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x00fb21ea
Faulting process id: 0xe84
Faulting application start time: 0x01ce01105ebed78f
Faulting application path: C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe
Faulting module path: C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe
Report Id: 2c7edbef-6d5f-11e2-82ee-0025b35a5629

Windows 7 Enterprise X86

#657 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 05 February 2013 - 10:32

В отговор на boyo76: Лоша деиснсталация. Груба деинсталация.

#658 stonit

stonit

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 131 мнения

Публикувано: 05 February 2013 - 10:53

И аз изтеглих Skype от линка който е дал Night_Raven и всияко си работи нормално.
Публикувано изображение

#659 boyo76

boyo76

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 117 мнения

Публикувано: 05 February 2013 - 10:58

В отговор на boyo76: Лоша деиснсталация. Груба деинсталация.

Каква деинсталация?
Инсталиран е върху току що преинсталиран Windows

#660 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23234 мнения

Публикувано: 06 February 2013 - 00:29

Опитай следното:
- затвори Skype;
- на клавиатурата натисни клавиши Win+R, в полето напиши %programdata%\Skype\Apps и кликни ОК;
- преименувай (по-безопасния вариант) или изтрий папката login;
- на клавиатурата натисни клавиши Win+R, в полето напиши %appdata% и кликни ОК;
- преименувай (по-безопасния вариант) или изтрий папката Skype;
- отвори контролния панел -> Network and Internet -> Internet Options -> Advanced и се увери, че има отметки на двете опции Disable scirpt debugging (Internet Explorer и Other);
- стартирай Skype и излез от Facebook акаунта (чрез бутона със синьото зъбно колело вдясно);
- влез в настройките на Skype, иди в раздел Notifications -> Alerts & messages и махни всички отметки там;
- рестартирай Skype.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители