Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011

волейбол европейско първенство 2011 България Австрия Чехия победа национали успех

• Моля, влезте, за да отговорите
209 отговора по тази тема

#31 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 10 September 2011 - 19:36

Иване въпрос?Щом са такива правилата защо ние сме с 1 точка а словакия с 2?А франция бие финландия с 3-1 и има 3 точки.Май регламента си е стария или са объркали от чуждия сайт?

http://eurovolley201...en/results.html

#32 LoShBuRn

LoShBuRn

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 10 September 2011 - 19:41

raziel86 при победа с три на нула или три на един отборът победител получава три точки, а загубилият нула. При победа с две на едно победителят получава две точки, а загубилият една.

#33 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 10 September 2011 - 19:43

е иван каза че за победа се дава 2 а за загуба 1.А само при 3-0 столя въпроса по друг начин.По аз така го разбрах.

#34 Bojaldo

Bojaldo

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения

Публикувано: 10 September 2011 - 20:40

Поляците имаха силна игра, но утре тряя да ги бием. И ще го направим само както ние можем.

Успех утре лъвчета :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#35 petkan

petkan

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 11 мнения

Публикувано: 10 September 2011 - 23:10

Даааааа, кофти начало........ а и поляците бяха смазващи...... поне в първия гейм (нямах нерви да ги гледам повече)
Утре излизаме за победа! Каквато и да е тя! Ако ще и с грозна игра. Можем! Ако играем както срещу Сърбия в контролата, ще ги накажем! Време им е! Вярно, утре поляците ще са си като домакини - имам чувството че цяла Полша се е изтупала в Прага :crazy: , ама ние сме по-гласовити :bgflag:

БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#36 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 10 September 2011 - 23:21

Лошо начало... Трябва да се стегнат и утре да бият. Надявам се на въртележки. Успех!

#37 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 08:34

Иване въпрос?Щом са такива правилата защо ние сме с 1 точка а словакия с 2?А франция бие финландия с 3-1 и има 3 точки.Май регламента си е стария или са объркали от чуждия сайт?

http://eurovolley201...en/results.html

Не си чел темата или последното ми мнение. Ще го повторя:
В МИНАЛОТО европейско беше 2т. за победа и 1т. за загуба, но от тази година е "Отбора победил с 3:0 или 3:1 получава три точки, а победеният нула точки. Отбора победил с 3:2 получава две точки, а победеният една точка." (както го каза и LoShBuRn ). Това нещо го разбрах вчера, тъй като не го бях видял описано в сайтове им.
И ви препоръчвам CEV сайтът на първенството пред официалният - http://www.cev.lu/mm...4/index_EN.html

Другите, които пишат в темата... не атакувайте keba, просто емоцията е надделяла в него...

#38 mitakamusic

mitakamusic

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 48 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 09:21

Успех на момчетата и довечера ! :bgflag: Да излизат с черните екипи и да мачкат.

#39 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 10:10

Моя грешка тогава.Грешно съм те разбрал.:) А за кеба не е проблем.В един друг фором имаше един толкова афектиран че чак пожела и на тех като на руските хокеисти да им паднел самолета.Направо настръхнах как може да го желаеш това и точно на тази момчета.Хайде успех днес.Ще е страшно трудно и дано да победим. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#40 Velizarro_s7z

Velizarro_s7z

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 41 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 10:18

Лошо начало :matchesfart: но да се надяваме краят да е добър :newpaper: :peace:
Днес ни предстои доста тежък мач , съдеики по нивото на игра на Полша и нашия труден старт
Дано се мобилизират момчетата и да направят зрелищен мач в наша полза :wink1: :yeah: :yeah:

#41 petioss

petioss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 12:08

То май на нас това ни е проблема - много се надъхваме и очакваме перфектни резултати. Еми няма как - къде подценяване, къде първи мач и престараване. Няма значение. Аз ще ги подкрепям каквото и да стане. Съветвам и всички (най-малко във форума) да го направят. Сигурен съм и че така ще бъде. Аз по принцип много емоционално коментирам ама тоя път се сдържах - има напредък. :D :D И да не забравя отново - УСПЕХ, МОМЧЕТА! НИЕ СМЕ С ВАС ДОКРАЙ! :superman:

#42 LoShBuRn

LoShBuRn

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 15:32

Германия- Словакия 0-1. Словаците играят доста добре.

Късмет на лъвчетата довечера дано успеем да покажем на всички как можем да играем и да победим поляците.

#43 Bojaldo

Bojaldo

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 15:38

Успех на момчетата и довечера ! :bgflag: Да излизат с черните екипи и да мачкат.

Много ясно с черните екипи са най-яки. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ :bgflag: :bgflag: :bgflag:

#44 Martin Ivanov

Martin Ivanov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 18 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 16:10

Как е най добре да завърши Словакия - Германия ? Аз си мисля 3:2 за Германия .....

#45 Aninka

Aninka

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 8 мнения

Публикувано: 11 September 2011 - 16:48

Словакия определено ще е сензацията на това първество...Днес победа за нас...ще покажем на Полша какво можем,а утре е ред на германците :) :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Други теми с тагове волейбол, европейско, първенство, 2011, България, Австрия, Чехия, победа, национали, успех

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители